Pozostałe

Nowości w sierpniu od Netflix

Nowości w sierpniu od Netflix

Przychodzę do Was z nowościami od Netflix kilka dni po rozpoczęciu sierpnia… urlop. Na chwilę obecną zostały opublikowane 3 produkcje, oczywiście te które zwróciły moją uwagę. Zapraszam do sprawdzenia moich typów 🙂

 

3 sierpnia – Jaki ojciec, taka córka – Kristen Bell w roli porzuconej panny młodej, Kelsey Grammer w roli dawno niewidzianego ojca w oryginalnej produkcji dla Netflixa. Wydaję mi się to być idealna komedia na ciepłe letnie wieczory (których w najbliższych dniach nie będzie nam brakowało 🙂 )

4 sierpnia – Duma i uprzedzenie – jedna z najpopularniejszych ekranizacji Jane Austen. Ten film chciałam obejrzeć już od dawna, ale nigdy nie miałam ku temu sposobności. Chyba najwyższa pora to zrobić.

4 sierpnia – The Blues Brothers – ten film to klasyka, stroje, muzyka i aktorzy. Miło wrócić do starych filmów, które są tak dobre.

17 sierpnia – Do wszystkich chłopców, których kochałam – o tym filmie pisałam już TUTAJ. Jestem ciekawa czy zobaczę łzawy film dla nastolatek czy może będzie niósł ze sobą jakieś wartości. Sam zamysł i koncepcja mi się bardzo podoba, ale na efekt końcowy muszę jeszcze chwilkę poczekać.

17 sierpnia – Ultraviolet: sezon 1 – ten serial zwrócił moją uwagę już jak trafił na AXN. Niestety nigdy nie mogłam na niego trafić, więc bardzo się cieszę że jest na platformie Netflix.

19 sierpnia – Underwolrd: Wojny Krwi –  Selena starająca się pogodzić klan Lykanów i frakcje wampirów. Film miał premierę 2 lata temu, a jak ktoś go jeszcze nie widział, ma ku temu świetną okazję.

 

Premier jest oczywiście więcej, to są tylko moje propozycje. Zostawiam Wam “Nowości w sierpniu | Netflix”, dajcie koniecznie znać jakie są Wasze typy na nadchodzący miesiąc!

SHARE
RELATED POSTS
Filmowe premiery czerwiec 2018
Filmowe premiery czerwca 2018
filmowe plany wakacyjne
Filmowe plany wakacyjne 2018
Twój Simon
Twój Simon – recenzja

Leave Your Reply

*