Animowane i bajki Zapowiedzi

Hotel Transylwania 3 – zapowiedź

Hotel Transylwania 3

Każdy z nas potrzebuje miłości od partnera, nawet sam król wampirów – Drac! Wakacje to najlepszy czas na poznanie kogoś, zakochanie się, a później być może stabilny związek. Drac za namową córki wyjeżdża na wakacje, gdzie pozna cudooowną kobietę. Problemem jest jednak fakt, że ona próbuje zabić wszystkie potwory! Co teraz będzie?

Rozwiązania są oczywiście dwa; kobieta przejdzie na dobrą stronę mocy albo zniknie…  Film prócz świetnego dubbingu ma historię, pomysł na siebie oraz muzykę, która w pełni współgra z atmosferą wakacji 🙂 Już się nie mogę doczekać swoich ^^

Hotel Transylwania 3

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

Hotel Transylwania 3- kiedy w kinie?

Premiera światowa: 14 czerwca 2018

Premiera Polska: 11 październik 2018

Czy ktoś jest wstanie wytłumaczyć mi takie opóźnienie w premierze? Rozumie czerwiec – bo to bajka dla dzieci a one mają zakończenie szkoły więc premiera w lipcu, rozumiem nawet sierpień bo mundial. Ale czemu październik? Muszą poczekać jak wszystkie dzieci wrócą z wakacji i zaaklimatyzują się na nowo w szkole?

SHARE
RELATED POSTS
Matrix 4
Nadchodzi nowy “Matrix” – HBO Max ujawnia szczegóły
Filmowe premiery październik 2018
Filmowe premiery październik 2018
Kler
Kler – zapowiedź

Leave Your Reply

*