Zapowiedzi

Morbius – zapowiedź

Morbius – studio, które wyprodukowało filmy: Spider-man: homecoming oraz daleko od domu, Venom – to właśnie Sony Pictures odpowiada za produkcje tego filmu i są szanse, że film będzie trzymał odpowiedni poziom.

Morbius to postać, której nie kojarzyłam (komiksów nie czytałam a losy bohaterów śledzę na ekranie) więc postanowiłam poszukać o nim informacji w internecie. Kiedyś oglądał kreskówkę ze spider-manem i właśnie tam był jego przeciwnikiem… ale krótko, dlatego nie zapadł mi w pamięć.

Film wydaje się mieć dość mroczny i lekko budzący grozę trailer, a sama cząstka zawartej w niej historii skłania mnie do obejrzenia filmu w kinie. Same zdjęcia, muzyka, aktorzy wyglądają na odpowiednio zrobionych, ale ta historia…. brzmi jak jedna z wielu. Młody naukowiec skrzywdzony przez los i chory na nieuleczalną/rzadką chorobę jest bogaty i stara się wynaleźć na nie lekarstwo by wyzdrowieć. Udaje mu się to, ale musi zapłacić za to odpowiednia cenę, zwykle swoim życiem… Nie brzmi to najoryginalniej, ale przy odpowiedniej oprawie i zadbaniu o szczegóły film może okazać się pozytywny. Zobaczymy jaka będzie moja opinia po powrocie z kina. Póki co zostawiam Was z trailerem!

Film w kinach od 31 lipca 2020 roku (Polska)

SHARE
RELATED POSTS
obecność 3 na rozkaz diabła
Obecność 3 – Na rozkaz diabła – zapowiedź
Szybcy i Wściekli 9 - zapowiedź
Szybcy i Wściekli 9 – zapowiedź
Biały Kieł 3D
Biały Kieł 3D – zapowiedź

Leave Your Reply

*