Gadżety

Czas wolny z filiżanką ulubionej herbaty

herbata do książki

Czy Wy też, tak jak ja, nie wyobrażacie sobie czytania książki bądź oglądania filmu bez filiżanki z ulubioną herbatą w dłoni? Zdecydowanie zaliczam się do grona przeciętnych Polaków, bo według statystyk większość z nas pije herbatę nawet 2-3 razy dziennie. Więcej herbaty piją od nas jedynie Irlandczycy i Brytyjczycy!

herbata pure leaf

Jaką herbatę wybieram na wieczorki przed domowym kinem albo długie godziny w fotelu z ulubioną lekturą? Z całą pewnością jestem smakoszką i ciągle kupuję herbaty o nowych smakach, w różnej formie, z rozmaitymi akcesoriami. Najbardziej przypadły mi do gustu herbaty aromatyczne, które nie tylko obłędnie smakują, ale też pachną, dzięki czemu po ciężkim dniu doskonale mnie odprężają. Skłaniam się przeważnie ku zakupom herbat w pełni naturalnych, z wyselekcjonowanych liści. Niedawno odkryłam herbaty Pure Leaf, które dodatkowo zamknięte są w ekologicznych piramidkach. Dzięki temu łatwo się je zaparza, a przy tym mam pewność, że każda porcja napoju to dla mojego organizmu moc zdrowia i energii.

Moim faworytem jest zielona herbata z dodatkiem płatków jaśminu, ale uwielbiam też tę czarną z owocami leśnymi. Smaki i aromaty herbat, które najczęściej pijam w domowym zaciszu znajdziecie na https://www.konesso.pl i zapewniam Was, że każda filiżanka przeniesie Was w klimat najlepszej herbaciarni.

herbaty pure leaf

A dlaczego to właśnie herbata jest moim ulubionym napojem? Odpręża mnie jej aromat, smak zaś orzeźwia. Herbata rozgrzewa mnie podczas zimowych wieczorów, kiedy schowana pod kocem oglądam kolejny film w ramach codziennej rozrywki, ale pozwala też ugasić pragnienie, kiedy czytam książkę na tarasie w upalny dzień. A ponieważ wybieram herbaty tylko naturalne, dobre jakościowo, dostarczam jednocześnie ogrom dobroczynnych substancji, które mam nadzieję, wpływają korzystnie na moje zdrowie, kondycje i urodę. Szczęśliwie najbardziej lubię herbatę zieloną, która przecież zmniejsza ryzyko nowotworów, poprawia wygląd skóry, a nawet zwalcza cellulit – to przecież niezwykle ważne, kiedy ulubioną formą rozrywki jest przenoszenie się do wirtualnego świata filmów i książek.

SHARE
RELATED POSTS
srebrna moneta kolekcjonerska wiedźmin 50$ czas pogardy
Srebrna moneta Wiedźmin – Czas pogardy 50$
biały wilk wiedźmin moneta 10$ figurka mennica gdańska
Pierwsza na świecie moneta w kształcie figurki – Biały Wilk Wiedźmin 10$
box Harry Potter Gobston Alley
Kwietniowy box od Gobston Alley

Leave Your Reply

*