Gadżety

Moneta kolekcjonerska Chrzest Ognia 5$ z kultowej serii Wiedźmin – co ją wyróżnia?

srebrna moneta 5$ chrzest ognia

Numizmatyka, którą niektórzy postrzegali już jako hobby tracące na popularności, zyskuje w ostatnich latach nowe grono fanów. Do doskonale zaznajomionych z tematem wieloletnich pasjonatów dołączyła spora grupa amatorów, którzy dopiero niedawno odkryli świat rzadkich, wartościowych przedmiotów. W dużej mierze do zjawiska tego przyczyniły się absolutnie oszałamiające, niesamowicie atrakcyjne wizualnie kolekcje monet, inspirowane popularnymi na całym świecie  uniwersami, np. Star Wars, Jurassic World lub Wiedźmina. Ogromne zainteresowanie wśród kolekcjonerów zyskały zwłaszcza eksponaty z ostatniej z wymienionych serii, w tym najnowsza z nich, czyli srebrna moneta Chrzest Ognia 5$, która właśnie pojawiła się w sprzedaży.

Zachwycający projekt

Wystarczy jedno spojrzenie na emitowaną przez Mennicę Gdańską monetę, aby dostrzec, z jaką precyzją została ona zaprojektowana. Do współpracy przy jej tworzeniu zaproszono samego Andrzeja Sapkowskiego. Niebywale gęsta, bogata w detale grafika to małe dzieło sztuki, które zachwyci nie tylko fanów przygód Białego Wilka.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia 3

Mistrzowska jakość wykonania

Niezależnie od tego, jak fantastycznie wygląda projekt na ekranie komputera, ważne jest to, jak prezentuje się on jako finalny produkt. W przypadku monety kolekcjonerskiej Wiedźmin Chrzest Ognia 5$ mamy do czynienia z najwyższym poziomem umiejętności kształtowania metali szlachetnych. Proces wytwarzania każdego z zaledwie 2000 eksponatów przeprowadzany jest z najwyższą starannością, przy zastosowaniu technik, które nadają im niepowtarzalnego wyglądu.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia tył

Oryginalne dodatki

Podobnie jak poprzednie monety z serii Wiedźmin, także pięciodolarówka Chrzest Ognia została wzbogacona o kolorowe wstawki. Wykonana ze złota strzała Milvy oraz miedziana podkowa, skuteczne przyciągają wzrok każdego, kto spojrzy na najnowsze dzieło Mennicy Gdańskiej.

Długo można byłoby wymieniać walory srebrnej monety Chrzest Ognia 5$. Niezależnie jednak od tego, czy skupimy się na pięknie trójwymiarowej grafiki, wartości kolekcjonerskiej, czy też fakcie, że jest ona dobrym pomysłem na zabezpieczenie swoich oszczędności, jedno jest pewne – przedmiot ten zdecydowanie warto mieć w swoim posiadaniu.

srebrna moneta 5$ chrzest ognia opakowanie

Sprawdź gdzie możesz kupić wspomnianą monetę:

https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/810-srebrna-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-chrzest-ognia-5.html

 

Niniejszym artykułem nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz recenzujemy produkt.

SHARE
RELATED POSTS
Czas pogardy moneta kolekcjonerska Wiedźmin
Srebrna moneta kolekcjonerska Czas Pogardy 5$ – Wiedźmin
harry potter max zestaw słodyczy
Harry Potter – recenzja słodyczy
słodycze Harry Potter
Poczuj nowe smaki słodkości z serii Harry Potter

Leave Your Reply

*