Gadżety

Srebrna moneta kolekcjonerska Czas Pogardy 5$ – Wiedźmin

Czas pogardy moneta kolekcjonerska Wiedźmin

Mennica Gdańska już niedługo wypuści na rynek kolejną, już czwartą monetę kolekcjonerską z serii Wiedźmina. Jej emisja ma nastąpić już w lutym 2023 roku. Zakup monety był możłiwy 23.08.2022 i sprzedaż detaliczna zakończyła się całkowicie mniej więcej w przeciągu 2 dni.

Srebrna moneta do kolekcji Wiedźmina albo na prezent

Moneta z czystego srebra, która przedstawia ważną scenę podróży Ciri z jednorożcem, to również doskonały pomysł na prezent, tym bardziej, jeśli obdarowany jest wielkim fanem dzieła Sapkowskiego. Całość wygląda naprawdę okazale, do tego moneta zapakowana jest w ozdobne pudełko, a Mennica Gdańska dołącza do niej certyfikat, który świadczy o autentyczności monety.

Czas pogardy moneta kolekcjonerska Wiedźmin

Efekt 3D, srebro, złocenia i masa perłowa (srebrna moneta kolekcjonerska – Czas Pogardy)

Trzeba przyznać, że strona rewersu monety Czas Pogardy jest niezwykle atrakcyjna. Rewers o średnicy 45 mm przedstawia słynną scenę podróży Ciri z jednorożcem, natomiast uwagę zwracają dodatki złoceń oraz elementów z masy perłowej. Projekt monety zakłada także innowacyjne elementy 3D, w tym przypadku wypukły jest róg jednorożca.

Awers jest nie mniej dekoracyjny. Zdobią go ornamenty i symbole typowe dla Wiedźmina. Po tej stronie monety można też znaleźć informacje o nominale, próbie srebra i emitencie. Pamiętaj, że moneta Czas Pogardy ma nominał 5$ nowozelandzkich, i stanowi środek płatniczy na Wyspie Niue. Emitent monety jest niewątpliwie znany wśród kolekcjonerów monet. Jest to nie lada gratka zarówno dla fanów Wiedźmina jak i kolekcjonerów wyjątkowych monet, tym bardziej że zostanie wydana tylko w nakładzie 2 000 sztuk.

 

Cena “katalogowa” najnowszej monety z kolekcji “Wiedźmina” zatytułowana “Czas Pogardy” to 2 499 złotych.

Pamiętaj, że Mennica Gdańska wypuszcza tylko jeden wzór monety z tej kolekcji rocznie. Plan emisyjny następnych wygląda następująco:

  • Chrzest Ognia (2023)
  • Wieża Jaskółki (2024)
  • Pani Jeziora (2025)
  • Sezon burz (2026)

 

moneta kolekcjonerska czas pogardy czas pogardy srebrna moneta kolekcjonerska rant srebrna moneta 5$ czas pogardy czas pogardy 5$ srebrna moneta kolekcjonerska czas pogardy 5$ wiedźmin srerban moneta kolekcjonerska wiedźmin czas pogardy 5$ 5$ czas pogardy wiedźmin

 

Poszukujesz tej monety i chciałbyś nabyć ją w atrakcyjnej cenie? Sprawdź na stronie polecanego przez nas sklepu internetowego. Tutaj znaleźliśmy najatrakcyjniejszą ofertę w polskim internecie 😉 Jeżeli gdzieś znajdziecie taniej – dodajcie komentarz 🙂

https://monsteriada.pl/wiedzmin-inne-gadzety/616-srebrna-moneta-kolekcjonerska-wiedzmin-czas-pogardy-5.html

P.S. W detalicznej sprzedaży moneta w Mennicy Gdańskiej wyprzedała się w niezwykle krótkim czasie. Nie jest ona już niestety dostępna w sprzedaży detalicznej. Ale uwaga, można nabyć egzemplarze od partnerów Mennicy Gdańskiej, którzy monety pozyskują z zakupów hurtowych 🙂

Niniejszym artykułem nie namawiamy nikogo do inwestycji, ani nie sugerujemy jakichkolwiek zysków. Jedynie informujemy o dostępności produktu oraz recenzujemy produkt.

SHARE
RELATED POSTS
profumo labo
Wody perfumowane dla kobiet produkcji Profumo Labo
Kawaii box
Kawaii box prosto z Japonii
biały wilk moneta wiedźmin 1 kg figurka mennica gdańska
Pierwsza na świecie moneta w kształcie figurki – Wiedźmin 50$

Leave Your Reply

*