Horrory i Thrillery

Upiorne opowieści po zmroku – Twoje największe koszmary! – zapowiedź

Upiorne opowieści po zmroku

Jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku! Wizjonerskie dzieło wyobraźni laureata Oscara Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Za kamerą wyprodukowanych i napisanych przez niego „Upiornych opowieści po zmroku” stanął André Øvredal, reżyser mrożących krew w żyłach horrorów „Autopsja Jane Doe” i „Łowca trolli”. W obsadzie zobaczymy aktorów znanych z: „Breaking Bad”, „Igrzysk śmierci” i „Orange Is the New Black”. „Upiorne opowieści po zmroku” to ekranizacja kultowych opowiadań grozy, łącząca klimat „Stranger Things”, przewrotność dzieł Stephena Kinga i motywy rodem z najkrwawszych miejskich legend. Idealny film dla widzów o mocnych nerwach!

Upiorne opowieści po zmroku – o czym jest film?

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

Upiorne opowieści po zmroku – oficjalny zwiastun

Upiorne opowieści po zmroku – kiedy w kinach

Film Upiorne opowieści po zmroku, pojawi się w polskich kinach już od 9 sierpnia. Dystrybutorem na Polske jest Kino Świat.

SHARE
RELATED POSTS
escape room 2019 kadr z filmu
Escape Room (2019) – Czy wydostaniesz się ze śmiertelnej pułapki? – recenzja
delirium 2018 recenzja
Delirium (2018) – recenzja
The Meg Megalodon
The Meg – Megalodon na dużym ekranie – zapowiedź

Leave Your Reply

*