Zapowiedzi

Filmowe premiery październik 2018

Filmowe premiery październik 2018

Październik, czyli deszcze, chlupa i chłodne wieczory. Nie pozostaje nic innego jak schować się pod kołdrą z dobrą książką albo wyściubić nos i pójść do kina 🙂 W tym miesiącu jest kilka premier, które mogą Was zainteresować 🙂

 

Venom  – “Kiedy Eddie Brock zdobywa moce symbionta, zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego “Venoma”, by ratować własne życie.

Zapowiedź filmu na blogu

Premiera światowa: 03-10-2018

Premiera Polska: 05-10-2018

Ten kostium wygląda jednocześnie strasznie i świetnie! Nie znam za bardzo historii Venoma, jego wrogów czy przyjaciół, ale podobała mi się charakteryzacja oraz gra aktorska głównych bohaterów. Zobaczymy już niedługi czy było na co czekać tyle czasu 🙂

 

Dotknij nieba “Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, jako nastolatek, Bart postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rodzicem. Niestety, ciężka kontuzja przekreśla marzenia o futbolowej karierze i chłopak zostaje zmuszony do zmiany planów. Z pomocą przychodzi mu jedna z nauczycielek, która dostrzega w Millardzie nieodkryty talent muzyczny. Zachęcany przez swoją dziewczynę – Shannon, Bart postanawia dołączyć do lokalnego zespołu, zostając ich wokalistą. Grupa przyjmuje nazwę MercyMe i wyrusza w trasę po Ameryce. Niestety, pierwsze koncerty nie zwiastują niczego wielkiego. Sceptyczni wobec zespołu są zarówno widzowie, jak i krytycy. Wszystko zmienia się po jednym z występów… Bart, który właśnie dowiedział się o chorobie ojca i poważnie rozważa odejście z zespołu, siada samotnie z gitarą i zaczyna komponować. Wspominając wszystko, co przydarzyło mu się w życiu, przelewa uczucia i słowa na papier. Z dawnych emocji i niespełnionych nadziei wyłania się legenda „I Can Only Imagine”.”

Premiera światowa: 16-03-2018

Premiera Polska: 05-10-2018

“Dotknij nieba” może być idealnym przykładem historii, w której rodzina jednocześnie wspiera i demotywuje. Mimo, to przy odrobinie szczęścia oraz własnemu talentowi jesteśmy wstanie zajść wysoko.

Serce nie sługa “„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy trwa wiecznie?”

Premiera Polska: 05-10-2018

Polska komedia romantyczna, czy trzeba dodawać coś więcej? Tak, gdyz obsada aktorska tego filmu jest dobra… Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różdżka czy Piotr Głowacki i Ewa Chodakowska. Akurat Ewy Chodakowskiej się bardzo boję, nie wiem jak gra, ale położyć film jest prosto.

 

Hotel Transylwania 3“Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.”

Zapowiedź filmu na blogu

Premiera światowa: 14-06-2018

Premiera Polska: 12-10-2018

Kolejna część przygód Draki, jego córki oraz przyjaciół. nie do końca podoba mi się to “wpojenie?”, zauroczenie nową kobietą, gdyż wampir może odczuć takie tylko raz w życiu. Sama fabuła wydaje się być interesująca.

 

Najbardziej zainteresował mnie Venom, na którego z pewnością pójdę do kina. Dotknij nieba również może być ciekawy pod względem relacji międzyludzkich czy psychologicznym. Pozostałe dwa to pozycje ciekawe, ale czy na tyle by obejrzeć je w kinie?

SHARE
RELATED POSTS
Mowgli: Chłopiec z dżungli
Mowgli: Chłopiec z dżungli – zapowiedź
McQueen
McQueen – zapowiedź
Szybcy i Wściekli 9 - zapowiedź
Szybcy i Wściekli 9 – zapowiedź

Leave Your Reply

*