Zapowiedzi

Czarownica (2): Mistress of Evil – zapowiedź

Po 5 latach możemy obejrzeć dalsze losy Czarownicy, czyli po raz kolejny zobaczyć, że czarne nie jest czarne, a białe nie jest białe. Pierwsza część ukazała, że ludzie złymi się nie rodzą, a stają pod wpływem pewnych wydarzeń. Nie jest to wytłumaczenie złych czynów, ale potrzebny jest dobry przykład by wiedzieć za kim podążać. Zobaczmy co przygotował dla nas Disney w kolejnym filmie 🙂

Czarownica (2): Mistress of Evil – kiedy w kinach?

Jak już wiemy oświatowa premiera odbędzie się 16 października, a w Polsce zobaczymy film 18 października (czekamy tylko dwa dni na premierę!).

Co zobaczymy w Czarownica (2): Mistress of Evil

Książę Philip postanowił oświadczyć się Aurorze, która powiedziała “tak”. Nasza Maleficent nie jest zachwycona, tym bardziej iż Aurora będzie chciała zamieszkać ze swoimi prawdziwymi rodzicami, jednocześnie dąży do pokoju między obiema “rodzinami”.
Niestety i tutaj widać, że stajmy się źli przez innych ludzi. Jeśli ktoś z Was myśli, że matka Aurory ma pokojowe zamiary i jest dobrą osobą to się zdecydowanie myli. To przez jej odpowiedni dobór słów dojdzie do wojny, jednak tak wszystko zagrała, że wina spadnie na Maleficent. Na końcu trailera widzimy jeszcze jak spotyka się ze swoją “prawdziwą” rodziną co jest dla mnie bardzo interesującym i nieznanym wątkiem.

Czy warto obejrzeć Czarownica (2): Mistress of Evil

Odpowiedź jest prosta, jeśli pokochaliście pierwszą część to koniecznie idźcie na drugą! Sam trailer już wygląda zjawisko, wątek dodatkowej rodziny Czarownicy tylko podsyca naszą ciekawość, a aktorsko mamy tutaj znakomite persony!

SHARE
RELATED POSTS
Kler
Kler – zapowiedź
Odnajdę Cię
Odnajdę cię – zapowiedź
Dziadek do orzechów i cztery królestwa
Dziadek do orzechów i cztery królestwa – zapowiedź

Leave Your Reply

*