Zapowiedzi

Nadchodzi nowy „Matrix” – HBO Max ujawnia szczegóły

Matrix 4

Fani Matriksa mają ogromne powody do zadowolenia. Okazuje się, że trwają prace nad kolejną częścią tego kultowego filmu kina akcji z elementami science fiction. Produkcja Lany Wachowski jest już podobno na ukończeniu, a nowa część jednego z najbardziej popularnych filmów wyjdzie spod skrzydeł Warner Bros.

Matrix – 4 – fabuła

„Matrix”, bo taki tytuł będzie miała kolejna część tego kinowego hitu, będzie kontynuacją „Matrix: Rewolucje”, natomiast fabuła owiana jest wielką tajemnicą. Kinomaniacy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo poza nic niesugerującym tytułem filmu i klasycznym logotypem tego tytułu, nie wiadomo nic. HBO Max wypuścił właśnie jedynie krótki zwiastun, dzięki któremu możemy mieć pewność, że w kolejnej części znowu zobaczymy uwielbianego Keanu Reevsa i partnerującą mu Carrie-Anne Moss.

Rąbka tajemnicy uchylił jednak sam aktor, który gra w Matriksie główną rolę. Jak potwierdził Keanu Reeves w jednym z wywiadów „Matrix 4” to „piękny scenariusz i inspirująca historia miłosna. To zupełnie nowa wersja historii o przebudzeniu, no i będzie w niej miejsce na znakomite sekwencje akcji„. Aktor potwierdził dodatkowo, że akcja filmu nie będzie rozgrywać się w przeszłości.

Metrix-4 – kiedy premiera?

Eksperci potwierdzają, że czwarta część „Matrix” ma powielić popularność tej pierwszej z 1999 roku. Aby się o tym przekonać, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Nowy „Matrix” wejdzie do kin dopiero 22 grudnia 2021 roku (według niektórych źródeł premiera ma się odbyć dopiero 1 kwietnia 2022 roku).

Źródło fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

SHARE
RELATED POSTS
Odnajdę Cię
Odnajdę cię – zapowiedź
Biały Kieł 3D
Biały Kieł 3D – zapowiedź
Mamma Mia: Here We go again!
Mamma Mia: Here We Go Again! – Zapowiedź

Leave Your Reply

*