Zapowiedzi

Nadchodzi nowy “Matrix” – HBO Max ujawnia szczegóły

Matrix 4

Fani Matriksa mają ogromne powody do zadowolenia. Okazuje się, że trwają prace nad kolejną częścią tego kultowego filmu kina akcji z elementami science fiction. Produkcja Lany Wachowski jest już podobno na ukończeniu, a nowa część jednego z najbardziej popularnych filmów wyjdzie spod skrzydeł Warner Bros.

Matrix – 4 – fabuła

“Matrix”, bo taki tytuł będzie miała kolejna część tego kinowego hitu, będzie kontynuacją “Matrix: Rewolucje”, natomiast fabuła owiana jest wielką tajemnicą. Kinomaniacy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo poza nic niesugerującym tytułem filmu i klasycznym logotypem tego tytułu, nie wiadomo nic. HBO Max wypuścił właśnie jedynie krótki zwiastun, dzięki któremu możemy mieć pewność, że w kolejnej części znowu zobaczymy uwielbianego Keanu Reevsa i partnerującą mu Carrie-Anne Moss.

Rąbka tajemnicy uchylił jednak sam aktor, który gra w Matriksie główną rolę. Jak potwierdził Keanu Reeves w jednym z wywiadów “Matrix 4” to “piękny scenariusz i inspirująca historia miłosna. To zupełnie nowa wersja historii o przebudzeniu, no i będzie w niej miejsce na znakomite sekwencje akcji“. Aktor potwierdził dodatkowo, że akcja filmu nie będzie rozgrywać się w przeszłości.

Metrix-4 – kiedy premiera?

Eksperci potwierdzają, że czwarta część “Matrix” ma powielić popularność tej pierwszej z 1999 roku. Aby się o tym przekonać, będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Nowy “Matrix” wejdzie do kin dopiero 22 grudnia 2021 roku (według niektórych źródeł premiera ma się odbyć dopiero 1 kwietnia 2022 roku).

Źródło fot. NGRE / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

SHARE
RELATED POSTS
Mary Poppins powraca
Mary Poppins powraca – zapowiedź
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – zapowiedź
Filmowe premiery wrzesień 2017
Filmowe premiery wrzesień 2018

Leave Your Reply

*