Zapowiedzi

Terminator 6: Mroczne przeznaczenie – zapowiedź

Terminator – seria o której słyszało wielu i równie wielu kojarzy się ona z Arnoldem Schwarzeneggerem. Seria, która wraz z 5 częścią filmową się zakończyła, Świat został uratowany, Skynet zniszczony, wszystko wróciło na swój właściwy bieg w czasoprzestrzeni … a tutaj nagle pojawiają się zapowiedzi kolejnej, szóstej już części, a w ostatnich dniach otrzymaliśmy najnowszy trailer …

O co tak naprawdę chodzi?

Co wymyślili dla nas scenarzyści?

Jak dalej potoczą się losy Sary Connor?

I oczywiście, czy ponownie zobaczymy w filmie niezniszczalnego Arniego? (“Stary ale jary”)

Terminator 6 – o co chodzi?

Niestety za wiele informacji to nie mamy. Przecieków na chwilę obecną brak, tak jakby nikt się nadto owym filmem nie interesował. Z samego trailera także nie za wiele możemy wywnioskować, a przynamniej nie tyle, abyśmy nakreślili sobie rys fabularny bądź mogli umieścić owy film, gdzieś w całym Uniwersum serii Terminator. Co natomiast wiemy?

Jak na moje oko, są to czasy kilka lat do przodu, po wydarzeniach z drugiej części – może kilkanaście lat; czyli pomijamy filmy od trzeciej części w górę. Mamy Arnolda Schwarzeneggera znowu jako T-800, mamy Sarę Connor która nadciąga z odsieczą. Mamy także “dobrego” terminatora – kobietę, nader ludzkiego, który ponadto twierdzi, że jest człowiekiem. No i mamy Terminatora “złego” który wykonuje triki, które widzieliśmy już we wcześniejszych częściach. Generalnie oglądając trailer, możemy mieć wrażenie jakbyśmy już to wielokrotnie widzieli wcześniej, w której z poprzednich “pięciu” części.

Jeżeli miałbym się opierać na samym trailerze, to na pewno nie czekałbym na ten film, gdyż nie przedstawił niestety w zapowiedzi nic innowacyjnego, nic ciekawego, ani nic zaskakującego, co chociażby mogłoby zaintrygować po poprzednich częściach. Sporym atutem jednakże w przypadku tego filmu jest zaplecze – reżyser Tim Miller (Deadpool) oraz producenci David Ellison i … James Cameron we własnej osobie. Daje to iskierkę nadziei, że produkcja nie będzie zwykłym gniotem, a wniesie do sagi coś naprawdę wartościowego i ciekawego.

Terminator 6 – kiedy w kinach?

Filmu terminator 6 można spodziewać się w kinach w październiku/listopadzie 2019. Światowa premiera została ogłoszona na 25 października 2019 – W Polsce zapewne będzie albo w tym samym terminie, albo nieco później.

Aktualizacja: wstępna data premiery w Polsce: 8 listopad 2019

Zatem … Terminator 6: Mroczne Przeznaczenie (Terminator 6: Dark Fate) czekam 🙂 czekam i mam nadzieję, że się nie zawiodę!

 

SHARE
RELATED POSTS
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – zapowiedź
Whitney Houston
Whitney – zapowiedź
Zabójcze maszyny 2018
Zabójcze maszyny – Mad Max w niecodziennym wydaniu – zapowiedź

Leave Your Reply

*