Animowane i bajki Zapowiedzi

Mowgli: Chłopiec z dżungli – zapowiedź

Mowgli: Chłopiec z dżungli

Kojarzycie bajkę o Mowglim – człowieku, który mieszkał i żył razem ze zwierzętami? Właśnie o tym będzie film, ale w porównaniu do legendy opowieść ta jest poważniejsza i mroczniejsza. Zobaczymy jak należy przetrwać wśród zwierząt, jak żyć i nie dać się zabić. Nie jest zwierzęciem dżungli, ale sam o sobie mówi, że człowiek też nie jest.

Coraz więcej powstaje filmów na podstawie bajek, z początku sama miałam obawy czy to dobry pomysł, ale dostajemy wiele dowodów na powodzenie produkcji. Filmy uplasowują się wysoko w box officach, przynajmniej na tyle by dać szansę kolejnym. Zwierzęta są naprawdę nieźle zrobione, historia wiarygodna i znana. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać do premiery.

Mowgli: Chłopiec z dżungli

Film opowiada historię dorastania Mowgliego, ludzkiego dziecka wychowanego przez watahę wilków w indyjskiej dżungli. W miarę jak chłopiec poznaje często twarde prawa obowiązujące w dżungli, w czym pomagają mu niedźwiedź Baloo i pantera o imieniu Bagheera, zostaje on zaakceptowany przez zamieszkujące ją zwierzęta jako jeden z nich. Akceptują go wszystkie zwierzęta z wyjątkiem jednego – przerażającego tygrysa Shere Khana. Jednak kiedy Mowgli staje twarzą w twarz ze swoimi ludzkimi pobratymcami, okazuje się, że w dżungli mogą czaić się o wiele większe niebezpieczeństwa.

Mowgli: Chłopiec z dżungli – kiedy w kinie?

Premiera światowa: 6 październik 2018

Premiera Polska: 19 październik 2018

 

SHARE
RELATED POSTS
Odnajdę Cię
Odnajdę cię – zapowiedź
Matrix 4
Nadchodzi nowy “Matrix” – HBO Max ujawnia szczegóły
Juliusz
Juliusz – zapowiedź
2 komentarze
 • Grafy w podróży
  28 sierpnia 2018 at 20:05

  Kiedyś lektura obowiązkowa dla chłopców, choć dziewczyny tez po nią sięgały, ale kiedyś czytali wszyscy. Z przyjemnością obejrzę film. Ciekawe, czy coś jeszcze pamiętam z książki?

  • Mroczny.pl
   28 sierpnia 2018 at 21:53

   Zawsze możesz po filmie przeczytać książkę 😉

Leave Your Reply

*