Seriale

Sexify (1 Sezon) – recenzja

sexify serial netflix

Naukowe podejście do kobiecego orgazmu w nietuzinkowej oprawie i w polskim wydaniu

Sexify – o czym jest?

Trzy studentki na jednej z warszawskich uczelni technicznych. Skrajnie różne, wyznające odmienne wartości i posiadające nietuzinkowe cechy charakteru. Razem pracują nad aplikacją, która na podstawie badań (jakże praktycznych) ma za zadanie zwiększyć doznania i opracować algorytm dla kobiecego orgazmu. Perypetie studenckiego życia z polskimi realiami i jakże prawdziwym odzwierciedleniem tematu tabu jakim jest seks i orgazm.

Sexify – czy warto obejrzeć?

Lekki, przyjemny w odbiorze. Bawi, uczy, czasem zaskakuje ale na pewno budzi podziw. Taki generalnie jest serial Sexify. Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim gra oktorska głównych bohaterek. To właśnie one sprawiają, że każdy odcinek ogląda się z przyjemności, ciekawością ale i także czekając na dalszy rozwój wydarzeń jak i ewolucję charakterów bohaterek. Fabuła może nie jest nadto innowacyjna, generalnie już w połowie serialu można domyśleć się głównych wątków jak całość dalej będzie przebiegać i jak się serial zakończy. Mimo wszystko wykonanie zasługuje na sporą pochwałę. Po części to właśnie owa forma wizualna sprawia, iż serial ten miło zaskakuje, i wprowadza coś nowego do polskiej kinematografii (a także i światowej) – po prostu bardzo dobrze się go ogląda 🙂 W zwiazku z powyższym, z czystym sumieniem mogę polecić ten serial wszystkim niezdecydowanym, którzy jeszcze nie mieli okazji go obejrzeć – naprawdę warto 🙂

Sexify – gdzie można obejrzeć?

Serial Sexify, liczący 8 odcinków, miał premierę w 2021 roku. Dostępny jest do obejrzenia na platformie Netflix.

Sexify – czy i kiedy będzie 2 sezon?

W połowie 2021 roku Netflix potwierdził na kanwie sukcesu 1 sezonu Sexyfy, iż powstanie 2 sezon. Planowany jest na 3-4 kwartał 2022. Dokładna data jeszcze nie jest znana.

Sexify – trailer

A poniżej oczywiście link do trailera 🙂

SHARE
RELATED POSTS
wiedźmin netflix
Serial Wiedźmin na Netflixie — to już pewne!
Super Drags
Super drags … kreskówka chyba dla dorosłych
Rilakkuma i Kaoru
Rilakkuma i Kaoru — Sezon 1 – Zapowiedź

Leave Your Reply

*