Zapowiedzi

Biały Kieł 3D – zapowiedź

Biały Kieł 3D

Filmów “Biały Kieł” znajdziemy w kinematografii kilka. czy jest zasadność powstawania kolejnej wersji? Nie wiem, ale chętnie się o tym przekonam.

Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna nie mam jeszcze zdania o produkcji. Film ma być 3D – nie widzę tego jeszcze. Za to bardzo podoba mi się kreska, sposób wykonania całej bajki; wygląda jak malowane pędzlem po płótnie. Muszę tylko poczekać czy taki styl pasuje do bajki dla dzieci, ale póki co zaintrygował mnie. Historia samego wilka jest znana, ale głos Fronczewskiego jest kolejnym powodem, dla którego chętnie pójdę na ten film do kina 🙂

Biały Kieł 3D

Biały Kieł to rezolutny i nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, które pozwalają mu przetrwać w mroźnych warunkach północy. Przygarnięty przez indiańskiego wodza, Biały Kieł uczy się współpracy z ludźmi i innymi psami. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Biały Kieł postanawia uciec i odszukać swojego pana. Tak zaczyna się niezwykła przygoda psa, który stał się legendą.

Biały Kieł 3D – kiedy w kinie?

Premiera światowa: 21 stycznia 2018

Premiera Polska: 7 września 2018

Zapraszam Was na krótki materiał z kulis sesji dubbingowej 🙂

SHARE
RELATED POSTS
psy 3 w imię zasad zapowiedź
Psy III – w imię zasad – zapowiedź
Planeta Singli 2
Planeta Singli 2 – zapowiedź
Venom
Venom – zapowiedź

Leave Your Reply

*