Pozostałe

Nowości w sierpniu od Netflix

Nowości w sierpniu od Netflix

Przychodzę do Was z nowościami od Netflix kilka dni po rozpoczęciu sierpnia… urlop. Na chwilę obecną zostały opublikowane 3 produkcje, oczywiście te które zwróciły moją uwagę. Zapraszam do sprawdzenia moich typów 🙂

 

3 sierpnia – Jaki ojciec, taka córka – Kristen Bell w roli porzuconej panny młodej, Kelsey Grammer w roli dawno niewidzianego ojca w oryginalnej produkcji dla Netflixa. Wydaję mi się to być idealna komedia na ciepłe letnie wieczory (których w najbliższych dniach nie będzie nam brakowało 🙂 )

4 sierpnia – Duma i uprzedzenie – jedna z najpopularniejszych ekranizacji Jane Austen. Ten film chciałam obejrzeć już od dawna, ale nigdy nie miałam ku temu sposobności. Chyba najwyższa pora to zrobić.

4 sierpnia – The Blues Brothers – ten film to klasyka, stroje, muzyka i aktorzy. Miło wrócić do starych filmów, które są tak dobre.

17 sierpnia – Do wszystkich chłopców, których kochałam – o tym filmie pisałam już TUTAJ. Jestem ciekawa czy zobaczę łzawy film dla nastolatek czy może będzie niósł ze sobą jakieś wartości. Sam zamysł i koncepcja mi się bardzo podoba, ale na efekt końcowy muszę jeszcze chwilkę poczekać.

17 sierpnia – Ultraviolet: sezon 1 – ten serial zwrócił moją uwagę już jak trafił na AXN. Niestety nigdy nie mogłam na niego trafić, więc bardzo się cieszę że jest na platformie Netflix.

19 sierpnia – Underwolrd: Wojny Krwi –  Selena starająca się pogodzić klan Lykanów i frakcje wampirów. Film miał premierę 2 lata temu, a jak ktoś go jeszcze nie widział, ma ku temu świetną okazję.

 

Premier jest oczywiście więcej, to są tylko moje propozycje. Zostawiam Wam “Nowości w sierpniu | Netflix”, dajcie koniecznie znać jakie są Wasze typy na nadchodzący miesiąc!

SHARE
RELATED POSTS
Powrót Bena, czyli nadzieja umiera ostatnia
Powrót Bena, czyli nadzieja umiera ostatnia
Twój Simon
Twój Simon – recenzja
Mamma Mia: Here we go again
Mamma Mia: Here We Go Again! – recenzja

Leave Your Reply

*