Gadżety

Świąteczny box od Once upon a candle

świąteczny box od once upon a candle

Recenzja świątecznego boxu od Once upon a candle jest dość późno, ale samego produktu nie ma już w ofercie więc nic nie straciliście – kto zamówił ten wie 🙂

Małe rozczarowanie…

Muszę przyznać, że ten zeszłoroczny był cudowny i bardzo w moim stylu, stąd miałam nadzieję że tegoroczny również będzie niesamowity. Niestety pomyliłam się… nie był zły ale bez większych zachwytów (przynajmniej porównując go do zeszłorocznej edycji).
W środku pudełka znalazłam:

  • świeczka “Christmas vibes” 135 ml – zapachy: cytryna, eukaliptus, jaśmin i bursztyn
  • świeczka “Dear Santa!” 60 ml – zapachy: świąteczne ciasteczka, białe kakao, orzechy
  • świeczka “Cosy winter” 60 ml – zapachy: cynamon i kaszmir
  • biały kubek “Happy Dear” ze sklepu Homla
  • świąteczna herbatka

Zeszłoroczne świeczki pachniały dosłownie jak “amerykańskie święta”, a w tym roku albo jak zapach do toalety, zwykły cynamon bądź bardzo duszące ciasteczka – duże rozczarowanie. Kubek ma pojemność około 300 ml z uroczą przykrywką z porożem renifera 🙂 Kubków do picia mam dość, ale sprawdzi się do trzymania na nim naszyjników, pierścionków czy kolczyków. Herbatka pachnie przepięknie i smakuje równie dobrze.

Once upon a candle do firma, która własnoręcznie robi świeczki, zakładki, drukuje artprinty, wykonuje tematyczne boxy, do których specjalnie przygotowuje produkty. Tutaj świeczki są ręcznie robione, ale ich zapachy mnie nie zachwyciły, kubek został masowo kupiony, a herbata wymagała zapakowania ale to nie jest coś wyjątkowego…. teraz większość osób wręcza takie dodatki.
Z obecnego boxa wielkiej radości nie było, ale nie oznacza to, że nie polecam samej firmy. Ich zeszłoroczny artprint przyozdabia moją świąteczną komodę od początku grudnia, a następnie włożę go w ramkę i powieszę nad drzwiami. W tym roku na święta ponownie zamówię od nich boxa (jeśli zrobią) i zobaczymy wtedy czy wykażą się większą kreatywnością czy pójdą jednak po najprostszej linii oporu.

Zapraszam Was również do przeczytania mojej wcześniej recenzji, która pojawiła sie na blogu dokładnie rok temu 🙂
„Winter wonderland” box od Once upon a candle

SHARE
RELATED POSTS
słodycze Harry Potter
Poczuj nowe smaki słodkości z serii Harry Potter
srebrna moneta 5$ chrzest ognia
Moneta kolekcjonerska Chrzest Ognia 5$ z kultowej serii Wiedźmin – co ją wyróżnia?
profumo labo
Wody perfumowane dla kobiet produkcji Profumo Labo

Leave Your Reply

*