Zapowiedzi

Annabelle (3) wraca do domu – zapowiedź

annabelle 3 wraca do domu

Annabelle, po sukcesie dwóch filmów, odegra istotną rolę w kolejnym z nich (a prawdopodobne jest, że i w kolejnym, i kolejnym i kolejnym …).

Na chwilę obecną możemy cieszyć się oficjalnym trailerem filmu, który już niedługo będzie miał swoja premierę.

Trailer poniżej:

Annabelle wraca do domu – Annabelle 3 – kiedy w kinach?

Mianowicie, Annabelle wraca do domu, zwany inaczej Annabelle 3 swoją premierę w Polsce będzie miał 12 lipca 2019 roku (około 3 tygodnie po premierze światowej). Sam film zapowiada się całkiem ciekawie…

Co zobaczymy w Annabelle wraca do domu?

Fabuła jest bezpośrednio powiązana z lalką Annabelle. Zapewne pamiętacie jej losy, kiedy to została umieszczona w specjalnym pokoju Warrenów – pokoju muzeum, pod kluczem, gdzie Warrenowie przechowują wszystkie “niebezpieczne” przedmioty. I w prawdziwym życiu, dokładnie tak historia Annabelle się kończy. Fabuła z fabryki Warner Bros jednakże poszła dalej, lalka dalej szerzy zło, buszując w muzealnym pokoju, budzi inne, uśpione tam duchy. I cała ta spirytystyczna ferajna z lalka na czele, bierze sobie za cel Judy (córkę Warrenów) i jej przyjaciół.

Trailer zapowiada całkiem ciekawe widowisko. I co z tego że w pełni zmyślone, ważne że będzie można ponownie obcować z tym co niewyjaśnione i z tym co mroczne.

Czy warto obejrzeć Annabelle wraca do domu?

Jest to kolejny film z Uniwersum Obecności. Pamiętajmy jednakże, iż o ile poprzednie filmy były jakoby tworzone w oparciu o prawdziwe wydarzenia, to w przypadku Annabelle 3 mamy już historię, która od początku do końca została stworzona w głowie scenarzysty. Fabuła wymyślona od A do Z, z drobnymi wstawkami śledztw, które przeprowadzało małżeństwo Warrenów. Mimo wszystko, uważam że każdy fan gatunku filmów grozy, nie może odpuścić sobie i nie obejrzeć tegoż filmu 🙂

SHARE
RELATED POSTS
Hotel Transylwania 3
Hotel Transylwania 3 – zapowiedź
Captain Marvel
Captain Marvel – zapowiedź
Halloween materiały prasowe
„Halloween 2” i „Halloween 3” już w październiku 2020?

Leave Your Reply

*