Zapowiedzi

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – zapowiedź

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Zasadność powstania tego filmu nie mnie jest oceniać. Ja mogę tylko powiedzieć, że po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni do Hogwartu oraz magicznego świata. Dowiemy się czy Grinelwald dotrzyma danego słowa czy sam jednak stchórzy.

Wiemy dobrze, że Grinelwald jest drugim najniebezpieczniejszym czarodziejem w magicznym świecie (w całej historii oczywiście). Czy Newt i Albus dadzą radę go pokonać? czy pogłoski zewsząd mówiące o romansie się sprawdzą? Po zapowiedzi widać, że pewne “magiczne” działania się nie udało, walka może nie być tak spektakularna jakby chciano. Jednak przystojni bohaterowie swoją aparycją parę dziewcząt mogą oczarować i zwabić do kina.  Czy uda im się to ze mną? Nie wiem, w październiku czy listopadzie jest kilka ciekawszych premier i na tę moze już mi nie starczyć czasu. Z całą pewnością nadrobię seans w przyszłości.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – kiedy w kinie?

Premiera światowa: 14 listopad 2018

Premiera Polska: 16 listopad 2018

SHARE
RELATED POSTS
Mamma Mia: Here We go again!
Mamma Mia: Here We Go Again! – Zapowiedź
obecność 3 na rozkaz diabła
Obecność 3 – Na rozkaz diabła – zapowiedź
Hotel Transylwania 3
Hotel Transylwania 3 – zapowiedź

Leave Your Reply

*