Pozostałe

Filmowe premiery czerwca 2018

Filmowe premiery czerwiec 2018

Czerwiec to początek urlopów, ale również zakończenia sesji czy skończenia kolejnego roku. Gdy wszystko już będziecie mili zrobione warto udać się do kina na jakiś fajny film. Moją uwagę przykuło kilka filmów, ale tak „must have” jest tylko jeden 😊 Zobaczcie co mnie zaciekawiło

JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO – „Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen i Claire za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.
Premiera: 08-06-2018

Jurassic World, to właśnie ten film, na który tak długo czekam. Jestem niezwykle ciekawa jak potoczą się losy głównych bohaterów, parku oraz fantastycznych dinozaurów. Już sam trailer prezentuje nam obraz pełen akcji i przepięknych dinozaurów, które jak się okazuje również pamiętają ludzi (to prawie jak domowy piesek, tylko że większy 😉). Na ten film będę szła z olbrzymimi oczekiwaniami, które pewnie zostaną spełnione i to z nawiązką.

 

ZIMNA WOJNA to „Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.”
Premiera: 08-06-2018

Polskie filmy to ciężki temat do rozmów, ale od czasu do czasu znajdzie się perełka, której warto poświęcić trochę czasu. Sam opis mówi nam niewiele – dramat w polskim wydaniu, ale czy na pewno?  Reżyser Paweł Pawlikowski otrzymał Złotą Palmę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. W obsadzie filmu znajdziemy takich aktorów jak: Tomasz Kot, Joanna Kulig, Agata Klesza, Adam Ferency czy Borys Szyc. Nagroda i obsada to już jest gwarancja na powstanie genialnej produkcji.

 

OCEAN’S 8, czyli… „Debbie Ocean wraz z ekipą organizuje skok stulecia na biżuterię podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki.
Premiera: 22-06-2018

Nie spodziewam się tutaj żadnej ambitnej produkcji, tylko komedii kryminalnej na przyzwoitym poziomie i z zachowanym ciągiem fabularnym. W obsadzie znajdziemy: Sandrę Bullock, Anne Hathaway, Rihannę czy Cate Blanchett. Jeśli fabuła nie wypali to przynajmniej gra aktorska powinna nam to chodź trochę wynagrodzić.

 

UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA, czyli „Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.
Premiera: 22-06-2018

Brzmi to jak klasyczna historia, księżniczka zostaje porwana, a król w zamian za jej odnalezienie obiecuje rękę córki. Ale czy nie jest tak, że czasem chcemy obejrzeć urokliwą bajkę o księżniczce i biedaku? Piękna historia miłosna, zarówno dla dzieci jak i dorosłych; do tego mamy ciekawie narysowane postacie oraz dobrą muzykę. Jestem niezwykle ciekawa czym twórcy nas zaskoczą.

 

AVA to „Opowieść o młodej dziewczynie, w której dojrzewa bunt. Ava spędza wakacje z matką nad Atlantykiem. Senną atmosferę niespodziewanie przerywa wiadomość o tajemniczej chorobie, która, być może, jest wytworem jej fantazji. Czas, który pozostał do końca wakacji postanawia uczynić niepowtarzalnym. Poznany na plaży tajemniczy chłopak staje się częścią nowego świata bohaterki, która odważnie podąży za swoimi pragnieniami.
Premiera: 29-06-2018

Film przedstawia nam wakacje młodej dziewczyny, gdzie dowiaduje się, że jej utrata wzroku postępuje szybciej niż to planowano. Matka stara się odsunąć problem na bok i chce by to były ich najlepsze wspólne wakacje. Trailer prezentuje nam kilka odważniejszych scen, ale takich które mogłyby się wydarzyć naprawdę. Widzimy sceny komediowe przeplatane ze wzruszającymi momentami.  Film w polskich kinach będzie dystrybuowany ponad rok po premierze światowej, może chcieli upewnić się czy warto go pokazywać polskiej publiczności? Tego nie wiem, ale cieszę się, że będę go mogła obejrzeć.

SHARE
RELATED POSTS
Powrót Bena, czyli nadzieja umiera ostatnia
Powrót Bena, czyli nadzieja umiera ostatnia
nowości we wrześniu netflix
Nowości we wrześniu od Netflix
top secret - teorie spiskowe
Najlepsze filmowe teorie spiskowe — fakty i mity

Leave Your Reply

*