Filmy Zapowiedzi

Spider-Man: Into the Spider-Verse – zapowiedź

Spider-Man Uniwersum 2018

Święta to najlepszy czas na wręczanie prezentów, a Sony Pictures Entertainment przygotowało dla nas niesamowitą produkcję. Poznamy losy Milesa, czyli nowego Spider-Mana, który jest uczony przez Petera? W końcu każdy z nas się starzeje i będzie potrzebował swojego następcy.Na razie jednak nie sprawdza się najlepiej w roli nauczyciela, ale potrafi za to udzielić kilku cennych rad. Swój czas w animacji zyskała również niezwykle winna i pewna siebie Spider-Woman (Gwen Stacy). Nie mogę już się doczekać gwiazdki, a Wy?

Spider-Man Uniwersum

Film o przygodach Spider-Mana przedstawi widzom historię Milesa Moralesa. Fani przygód Człowieka-Pająka znają go doskonale. Postać Moralesa stworzyli Brian Michael Bendis i rysowniczka Sara Pichelli w 2011 roku jako część serii „Ultimate”, należącej do Marvel Comics, ale będącej alternatywną linią komiksów o superbohaterach.

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Spider-Man Uniwersum – kiedy w kinie?

Premiera światowa: 13 grudnia 2018

Premiera Polska: 25 grudnia 2018

I kolejny zwiastun 🙂

SHARE
RELATED POSTS
TOP 10 filmów o superbohaterach, które zdefiniowały nową erę w kinie
TOP 10 filmów o superbohaterach, które zdefiniowały nową erę w kinie
Avatar 2009 recenzja
Avatar (2009) – recenzja
Hotel Transylwania 3
Hotel Transylwania 3 – zapowiedź

Leave Your Reply

*