Seriale

Drugi sezon serialu “The Mandalorian” – kiedy powstanie?

Serial Mandalorian kiedy sezon 2

Serial “The Mandalorian” stworzony przez Jona Favreau wzbudził spore zainteresowanie wśród widzów. Jest on osadzony w uniwersum serii “Star Wars”, która zapoczątkowana została przez słynnego George’a Lucasa. Ponieważ fanów wspomnianego świata przedstawionego nie brakuje, wskazany serial zdobył sympatię naprawdę wielu osób. Nic więc dziwnego, że w głowach mnóstwa widzów mogą pojawiać się pytania o to, kiedy właściwie doczekamy się drugiego sezonu.

Serial The Mandalorian

Pierwszy sezon miał swoją premierę w końcówce 2019 roku, a więc było to całkiem niedawno. Tymczasem oficjalnie został już potwierdzony drugi sezon serialu, zatem fani mogą czuć się ucieszeni. Aktualnie mówi się, że premiera drugiego sezonu nastąpi na jesieni 2020, a zatem pasjonaci serialu – według założeń oraz planów – nie będą musieli wcale szczególnie długo czekać.

Kiedy sezon drugi Mandalorian? (Sezon 2 – 02)

Niestety negatywna wiadomość jest tutaj taka, że aktualnie ani pierwszy ani drugi sezon nie jest dostępny w Polsce. Nie zapowiada się również na to, aby w najbliższym czasie sytuacja ta miała ulec zmianie. Zachwyt nad serialem, a także wyczekiwanie dotyczące drugiej serii odnosi się więc jedynie do widzów zagranicznych, którzy mieli okazję, aby oglądać wymienione wcześniej dzieło. Polscy fani uniwersum “Star Wars” muszą uzbroić się w cierpliwość, a także zaczekać, aż dystrybucja dotrze w końcu do naszego kraju. Niestety nie wiadomo, kiedy oraz czy w ogóle to nastąpi. Wygląda na to, że osoby pragnące oglądać wspomniany serial w Polsce muszą zaakceptować obecną sytuację oraz obserwować na bieżąco obrót spraw.

SHARE
RELATED POSTS
Skasowane i zakończone seriale 2017/2018
Skasowane i zakończone seriale 2017/2018
chyłka sezon 5
Chyłka Oskarżenie – kiedy 5 sezon?
The Walking Dead Żywe Trupy recenzja serialu
The Walking Dead (Żywe Trupy) – recenzja serialu

Leave Your Reply

*