Seriale

Super drags … kreskówka chyba dla dorosłych

Super Drags

JUŻ WKRÓTCE
BOHATEROWIE
ZABŁYSNĄ

Z początku sądziłam, że to kreskówka dla dzieci, jednak po zwiastunie zmieniam zdanie! Już na wstępie widzimy jak wkładają swoje superubrania na superpupy, a gorsetem zbijają superduży biust! Gdy popatrzymy jak kroczą w naszą stronę myślę sobie: Bala z długimi włosami, damska wersja Johny Bravo oraz pióropusz z orła. Super drags to zespół trzech kobiet, oczywiście każda z nich ma swój kolor: róż, niebieski i żółty.
Ciekawa jest polskiego tytułu, mi osobiście kojarzy się z przekręceniem nazwy “drugs”, czyli narkotyki, czyli heroina. Filmy akcji/sensacyjne gdzie pojawia się kobieta i tworzy się wokół niej zamieszanie jest właśnie nazywana heroiną. Myślę, że tutaj właśnie do tego chcieli się odnieść.

Super Drags na Netflix…

W ciągu dnia pracują w domu towarowym i zajmują się swoim sprytnym szefem. W nocy napinają gorsety i przekształcają się w najgorsze SUPER DRAGS w mieście, gotowe do walki z cieniem i uratowania światowego blasku od złych złoczyńców.

Serial animowany został wyprodukowany przez Combo Studio w z Brazylii i będzie liczył 5 odcinków. Na platformie NETFLIX pojawi się już wkrótce.

SHARE
RELATED POSTS
Serial Mandalorian kiedy sezon 2
Drugi sezon serialu “The Mandalorian” – kiedy powstanie?
The Walking Dead Żywe Trupy recenzja serialu
The Walking Dead (Żywe Trupy) – recenzja serialu
Rilakkuma i Kaoru
Rilakkuma i Kaoru — Sezon 1 – Zapowiedź

Leave Your Reply

*