Seriale

Chyłka (serial) – czy powstanie 5 sezon?

Chyłka Zaginięcie pressbook

Pierwszy sezon opowieści o losach Chyłki, w której rolę wcieliła się znakomita Magdalena Cielecka, pojawił się na ekranach TV w 2018 roku. To serial, który powstał na podstawie powieści kryminalnej Remigiusza Mroza. Co ciekawe, historia mecenas Joanny Chyłki do tego stopnia zaciekawiła widzów, że TVN i Player wypuścił już 4 sezony tego serialu. Czy będzie kolejny?

Nadzieja na 5 sezon Chyłki – kiedy będzie?

Remigiusz Mróz wydał aż 13 tomów powieści o Joannie Chyłce, a ostatnia ukazała się w tym roku (2021). Twórcy serialu mają więc ogrom materiału, z którego mogą korzystać. To tym bardziej dobra informacja, biorąc pod uwagę fakt, że przecież kolejne sezony Chyłki nie powstawały zgodnie z wydawanymi tomami.

TVN nie potwierdza jeszcze prac nad 5 sezonem Chyłki, ale być może utrzymuje prace nad serialem w tajemnicy. Zdjęcia moga być także opóźniane ze względu na pandemię COVID-19. Fani losów mecenas muszą jednak uzbroić się w cierpliwość – nawet jeśli powstanie ekranizacja kolejnego tomu powieści, to wyemitowana zostanie zapewne nie wcześniej niż w 2022 roku.

Ponieważ Chyłka to jedna z najbardziej popularnych produkcji na Player oraz TVN, wydaje się wielce prawdopodobne, że zostaną nagrane kolejne serie. To tym bardziej możliwe, jeśli weźmiemy pod uwagę, że historia Joanny nie została przecież do końca wyjaśniona. Fani czekają na kontynuację.

SHARE
RELATED POSTS
Rilakkuma i Kaoru
Rilakkuma i Kaoru — Sezon 1 – Zapowiedź
Serial Mandalorian kiedy sezon 2
Drugi sezon serialu “The Mandalorian” – kiedy powstanie?
squid game serial
Squid Game – czy serial jest naprawdę tak dobry jak go kreują?

Leave Your Reply

*