Zapowiedzi

„Halloween 2” i „Halloween 3” już w październiku 2020?

Halloween materiały prasowe

W 2018 roku David Gordon Green wyreżyserował „Halloween” – horror z gatunku slasher. Autorem scenariusza był on sam, we współpracy z Jeffem Fradley’em oraz Dannym McBride’m. Produkcja zrobiła niemałe zamieszanie na rynku filmowym. Jest to sequel do filmu o tym samym tytule z roku 1978 wyreżyserowanym przez Johna Carpentera. Scenariusz stworzony został przez J. Carpentera oraz Debrę Hill, producentkę filmu. Na przestrzeni lat z inicjatywy i w wyniku działań rozmaitych twórców powstało wiele części całej serii. Reżyseria Greena była jedenastą odsłoną filmu :).

Zgodnie z pogłoskami może okazać się, że w październiku 2020 roku amatorzy horrorów będą mieli podwójny powód do radości. Reżyser „Halloween” z 2018 podobno pracuje już nad kolejnymi częściami (Halloween 2 i Halloween 3). Owszem, nie częścią a częściami, konkretnie dwoma. Nie są to, co prawda, jeszcze potwierdzone informacje, ponieważ nie ma jeszcze w zasadzie żadnych konkretnych danych na temat kontynuacji serii. Niemniej jednak ci, którym podobał się poprzedni slasher, z pewnością mogą być zainteresowani tymi nieoficjalnymi plotkami.

Horrory z gatunku slasher są dosyć popularne, gdyż niewątpliwie potrafią dostarczyć solidnej dawki emocji. Wspomniany wcześniej film z 2018 roku przy stosunkowo niewielkim jak na Stany Zjednoczone budżecie, który wynosił 10 milionów dolarów, przyciągnął mnóstwo osób do kin. Dostępne informacje głoszą, że w obsadzie kolejnych części ponownie będziemy mieli okazję podziwiać starą gwardię aktorów. Na ekranie zobaczymy Jamie Lee Curtisa, Andi Matichaka, czy też Judy Greer. Wielu ludzi niewątpliwie lubi się bać. Dlatego też kontynuacja serii ma potencjał do tego, aby być kolejnym hitem.

SHARE
RELATED POSTS
Filmowe premiery sierpień 2018
Filmowe premiery sierpień 2018
Hotel Transylwania 3
Hotel Transylwania 3 – zapowiedź
Captain Marvel
Captain Marvel – zapowiedź

Leave Your Reply

*