Wydarzenia

Warsaw Comic Con edycja 5 – zaproszenie

Warsaw Comic Con

Warsaw Comic Con

Nie wiem jak wy, ale ja już się nie mogę doczekać wydarzenia. Powoli odliczam dni do WCC 5 edycji (Warsaw Comic Con). Czemu? Lubię te atmosferę i połączenie targów z festiwalem. Niewątpliwie każdy znajdzie tam coś dla siebie i pozytywną energię płynącą z otoczenia. Doświadczenie organizatorów jest coraz większe. Sam “schemat” wydarzenia jest ten sam, ale jego składowe wciąż się zmieniają. Pokażę Wam teraz czego możecie się spodziewać na kolejnej edycji WCC.

Gwiazdy Warsaw Comic Con

Warsaw comic Con

źródło: mat. prasowe Warsaw Comic Con

Na dzień dzisiejszy nie są to wszystkie gwiazdy, mają chyba jeszcze ogłosić 2-3 osoby, ale obecna reprezentacja przedstawia się naprawdę imponującą. Nadal jest przewaga gwiazd produkcji młodzieżowych, ale z edycji na edycję jest coraz lepiej. Z drugiej strony, większość publiczności na wywiadach to osoby młode (16-24 lat) niezależnie od tego kto jest na scenie, wiec WCC stara się spełnić wymagania tych osób które o tym mówią, napiszą na IG czy ich FB.

Atrakcje podczas Warsaw Comic Con

WCC to nie tylko wywiady z gwiazdami, zdjęcia oraz możliwość wzięcia ich autografu. Co w tym roku może zaoferować nam WCC? Przeczytajcie sami:

 1. Cosplay – jeśli jesteś cosplayerem to możesz zgłosić się do konkursu i wygrać fantastyczne nagrody. Jeśli nie, to być może będziesz miał zdjęcie z ulubionym bohaterem swojej serii 😉
 2. Strefa komiksu – przepiękna wystawca prac twórców z polski i zza granicy. W tym roku zostało zaproszonych około 10 rysowników, więc będzie oglądać czyje prace 🙂 Do tego będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia bądź wzięcia ich autografu!
 3. Warsaw Game show – gry komputerowe, profesjonalni gracze, twórcy, niesamowity sprzęt, turnieje i…. więcej gier 😉 Z pewnością jest to raj dla graczy komputerowych, ja się do nich akurat nie zaliczam.
 4. Movie gate – strefa z oryginalnymi kostiumami czy dekoracjami z filmów bądź seriali. Idealne miejsce do zrobienia kilku ciekawych zdjęć 😉
 5. Gry planszowe – puste stoły i krzesła tylko czekają aż przyjdą do nich ludzie z planszówkami w dłoniach i będą się świetnie bawili. Osobiście uwielbiam grać w przeróżne gry, a na WCC mogę przetestować gry, które mnie interesują ale nie jestem w 100% przekonana do mechaniki czy samej historii.

Ja osobiście polecam każdemu z Was pojechać i wyrobić sobie opinię o wydarzeniu. Sama byłam na wszystkich dotychczasowych edycjach i widzę jak z każdą z nich wszystko się zmienia, a organizatorzy starają się by żaden element nie był taki sam. W tym roku będziemy po raz drugi jako wydawcy, zapraszamy: idealneupominki.pl

Zapraszam również do przeczytania wcześniejszych wpisów o WCC 😉
Warsaw Comic Con 4 edycja – zaproszenie
Warsaw Comic Con 2018 – relacja

SHARE
RELATED POSTS
alergia i nietolerancja
Alergie i nietolerancje
Warsaw Comic Con 2018
Warsaw Comic Con 2018 – Relacja
Hamlet retransmisja NT Live
Hamlet – retransmisja (NT Live) – recenzja
7 komentarzy
 • alleve
  15 kwietnia 2019 at 09:40

  Nawet nie wiedziałam, że takie wydarzenie istnieje 😀

 • Aga
  14 kwietnia 2019 at 16:44

  Chętnie bym pojechała, zwłaszcza, że będzie Andrew Scott ale kasy brak 🙁

 • Katarzyna Mirek
  14 kwietnia 2019 at 12:36

  Ale zestawienie gwiazd 🙂 Sama z chęcią bym zamieniła z nimi po kilka słów. Muszę się wybrać wreszcie na takie wydarzenie

 • Bookendorfina
  14 kwietnia 2019 at 10:38

  Interesująco się zapowiada, lubię wyczekiwanie na ciekawe wydarzenia. 🙂

 • Magdalena - Weekendownik
  14 kwietnia 2019 at 01:15

  Bardzo ciekawe wydarzenie 🙂 Najbardziej zachęca obecność ilustratorów, na pewno bym się nie nudziła.

 • zaczytanamarzycielka8
  13 kwietnia 2019 at 23:08

  Aż żałuje, że nie mogę się tam wybrać ;(

 • Marta
  13 kwietnia 2019 at 19:05

  Ależ możliwości i ile gwiazd! Super! Zapowiada się faktycznie ciekawa edycja WCC! 😉

Leave Your Reply

*