Fantasy i Sci-Fi

Godzilla kontra Kong – zapowiedź

godzilla vs king kong

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun kinowego hitu “Godzilla kontra Kong“. Dla fanów tzw. monster movies to nie lada gratka, chociaż trzeba przyznać, że premiera traktowana jest raczej jako kinowa ciekawostka, aniżeli spektakularne widowisko. Wydaje się, że w czasach, w których ogromną popularnością cieszy się raczej Avengers, walki Godzilli i King Konga, bohaterów sprzed 30 lat, nie przywołają do kin tłumów widzów.

Zwiastun, który opublikowali producenci, mówi wiele o całej fabule filmu i tutaj również nie ma większego zaskoczenia. Cieszy jednak fakt, że “Godzilla kontra Kong” zostanie wyemitowany nie tylko w kinach, ale też w HBO Max. Trzeba przyznać, że to dobra zagrywka, ponieważ w czasach pandemii koronawirusa to właśnie platformy kina domowego rozwijają się najprężniej i zyskują największą liczbę fanów kinematografii.

Pewne jest, że walki Godzilli i King Konga będą spektakularne. Kto będzie tym złym, a który z mitycznych tytanów zawalczy o losy świata i zostanie Królem Potworów? Zwiastun pokazuje, że to Godzilla będzie chciała zgładzić ludzkość. To już czwarta część sagi o Godzilli i druga, której walczyć będzie z King Kongiem. Tajemnicę odkryjemy już 26 marca 2021 roku, bo właśnie wtedy nastąpi premiera “Godzilla kontra Kong”.

Aktualizacja: ucieszyła nas informacja o otworzeniu kin (wszakże z zachowaniem reżimu, ale jednak). Myślę, że takie filmy właśnie jak Godzilla vs Kong, powinno się przede wszystkim oglądać na dużym ekranie 🙂 Nie mogę się już doczekać!

Na koniec jeszcze link do trailera 🙂

SHARE
RELATED POSTS
klątwa śpiącej królewny recenzja
Klątwa Śpiącej Królewny (2016) – baśń w wersji dla dorosłych
Avatar 2009 recenzja
Avatar (2009) – recenzja
Frodo i zniszczenie pierścienia
Ostateczna bitwa o pierścień: analiza zakończenia Władcy Pierścieni – czy Frodo dokonał właściwego wyboru? 

Leave Your Reply

*