Gadżety

Gemina od Moondrive

Gemina Moondrive

Gemina to kolejna książka, którą wydawnictwo moondrive postanowiło wydać w formie akcji wydawniczej. Celem było uzbieranie 60 tys. zł, a finalnie skończyło się na 103.307,00 zł. Ogólnie jest to moja 3 zrzutka na druk książki oraz otrzymanie własnego egzemplarza z różnymi gadżetami.

Pakiety Gemina

Do wyboru był pakiet podstawowy i rozszerzony. Ich zawartość wyglądała następująco:

Pakiet rozszerzony:                                                                Pakiet podstawowy:
Książka Gemina                                                                      Książka Gemina
Papierowa zakładka do książki                                            Papierowa zakładka do książki
Opaska na rękę                                                                       Opaska na rękę
Dwie naklejki                                                                           Dwie naklejki
Ceramiczny kubek
Notatnik A6
Bawełniane skarpetki

Za swój rozszerzony pakiet zapłaciłam 54,90 zł plus 5 zł za wysyłkę. Pakiet podstawowy kosztował chyba 39,99 zł (o ile mnie pamięć nie myli). We wcześniejszych akcjach wybierałam pakiet zwykły, a tym razem chciałam zobaczyć jakiej jakości są dodatkowe gadżety.

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Zawartość pakietu Gemina

KSIĄŻKA GEMINA – posiada plastikową, przezroczystą obwolutę z której nie musimy korzystać. Pod nią kryje się piękna biała okładka zadrukowana mailem, pewne fragmenty są podkreślone, przekreślone bądź całkowicie zamazane. W środku znajdziemy tekst pisany kilkoma stylami, rysunki, zdjęcia czy mapy. Przy sporej ilości stron, są one w całości zadrukowane na czarno, ale nie szczędzili na nie tuszu.

ARTYKUŁY PAPIERNICZE – jeśli chodzi o zakładki i pocztówki to zostały one wykonane poprawnie. Druk jest odpowiedniej jakości, a papier grubości. Pocztówki by nie łamały się zbyt łatwo są zrobione z grubszego papieru niż zakładki.O paska na rękę ma nadrukowane pytanie „Czyż nie jestem miłosierny?”. Typowa festiwalowa bransoletka z zatrzaskiem na końcu. Plusem jest to, że można ja swobodnie nosić bez ściskania samego zatrzasku.

NOTES – tutaj zostałam mile zaskoczona. Notes ma bardzo ładna okładkę, a kartki nie są cienkie i prześwitujące (powinnam móc po nich pisać piórem). Notes posiada 50 kartek.

SKARPETKI były zapakowane w folijkę z naklejonym rozmiarem, chyba 37-40. Nie wiem czy każdy otrzymał taki rozmiar, ale osoby z niestandardowymi stopami będą miały problem. Wzór konstelacji bardzo mi się podoba oraz wykorzystanie innego koloru niebieskiego na placach i piętach. Sięgają one do połowy łydki i wykończono je gumką ściągającą z nazwą i logiem wydawnictwa.

CERAMICZNY KUBEK wzbudzał moje największe zainteresowanie. Widziałam, że wcześniej był dostępny w innych akcjach oraz można je nabyć w ogólnej sprzedaży. Sama nie jestem wielbicielką małej pojemności kubka, ale tutaj postanowiłam zaryzykować. Czarny nadruk z planetami ma wykończenie matowe, a wszystkie wzory jesteśmy wstanie wyczuć pod palcami. Nie podoba mi się niestety kolor środka kubka, gdyż jest on fioletowy (uwielbiam ten kolor), ale sama książka we wszystkim nawiązuje do niebieskiego. Tutaj według mnie został popełniony spory błąd. Zamiast loga wolałabym mieć informację czy kubek mogę myć w zmywarce czy nie.

źródło: zdjęcie własne

Pracownicy sklepu/wydawnictwa są bardzo mili w korespondencji mailowej i pomagają rozwiązać problemy. Przed wysyłką pudełka zamówiłam jeszcze 3 inne książki, a całość została nadana do mnie razem. W dniu kiedy były rozsyłane paczki wyjeżdżałam na wakacje, stąd moje zamówienie zostało wysłane z opóźnieniem na moja prośbę. Małe ale mam odnośnie pakowania samej przesyłki. Produkty zostały włożone do pudełka, a od góry wolną przestrzeń wypełniała folia bąbelkowa. Naklejki czy zakładki warto wtedy włożyć do książek, aby ich brzegi się nie zniszczyły czy pogniotły.

Jako gratis do zamówienia otrzymałam 3 papierowe zakładki (jedna z reklamą casów na telefon?) oraz naklejki. 2 z nich to chyba dodatek do pakietu, a 3 to gratis.
Ogólnie z pudełka jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy wezmę udział w najnowszej akcji. Rozumiem, że wydawnictwo chce wydać książkę, ale stawianie takich progów cenowych do przeskoczenia nie powinno mieć miejsca.

***
Jeśli jesteście ciekaw innych moich boxów zapraszam Was TUTAJ

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

Gemina Moondrive

źródło: zdjęcie własne

SHARE
RELATED POSTS
srebrna moneta 5$ chrzest ognia
Moneta kolekcjonerska Chrzest Ognia 5$ z kultowej serii Wiedźmin – co ją wyróżnia?
Once upon a candle
June box *To the star* od Once upon a candle
Ostatni box od Gobston Alley
8 komentarzy
 • Kamila
  21 sierpnia 2018 at 13:13

  Ten box to marzenie! A skarpetki boskie!!!

  • Mroczny.pl
   21 sierpnia 2018 at 19:15

   To prawda! Ten gadżet im się udał 🙂

 • Magdalena Szymańska
  16 sierpnia 2018 at 08:27

  Zupełnie nie kojarzę wydawncitwa….skarpetki mi się spodobały 🙂

  • Mroczny.pl
   16 sierpnia 2018 at 18:22

   Wydawnictwo jest typowo młodzieżowe, a skarpetki są naprawdę fantastyczne 🙂

 • Świąt Toli
  15 sierpnia 2018 at 23:24

  O takich zrzutkach na wydanie słyszałam ale sama nigdy nie brałam udziału w czymś takim.

  • Mroczny.pl
   16 sierpnia 2018 at 18:21

   Ja wzięłam z ciekawości i chęci otrzymania kolejnej części 😀

 • Irena Bujak
  15 sierpnia 2018 at 23:22

  Piękny box, tylko pozazdrościć! 😉

  • Mroczny.pl
   16 sierpnia 2018 at 18:19

   Dziękuję 🙂

Leave Your Reply

*