Pozostałe

Statki i yachty w filmach: La Polonia yacht

La Polonia Yacht

Filmy, w których akcja toczy się na szerokich wodach mórz i oceanów, od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo przeważnie są pełne ciekawych zwrotów akcji i trzymają w napięciu. Co więcej, oglądanie fabuły, która toczy się poza lądem to już coś niedostępnego, przecież nie każdy z nas może pozwolić sobie na taką formę spędzania wolnego czasu czy choćby środek transportu. Sprawdź, jakie filmy, w których statki i jachty brały udział zapadły w naszej pamięci.

La Polonia Yacht i Titanic

Na pierwszym miejscu plasuje się bez wątpienia Titanic. Nie tylko miłosna historia, która miała miejsce na tym brytyjskim liniowcu, skradła nasze serca. Sam Titanic również wzbudza do dzisiaj podziw widzów. To jeden z największych i najbardziej luksusowych statków, jaki pływał po szerokich wodach. Dzisiaj podobne wygody można co prawda znaleźć na prywatnych jachtach, na przykład La Polonia yacht. Natomiast to Titanic od zawsze był symbolem dostatku, przepychu, luksusu i jakby mogło się wydawać bezpieczeństwa. Jego historię zna każdy, więc nie będziemy wspominać o jego tragicznym końcu.

La Polonia Yacht

Filmów, w których statki i luksusowe jachty brały udział albo główna akcja toczyła się właśnie na ich pokładach, jest oczywiście znacznie więcej. To między innymi uwielbiany przez wszystkich Gniew Oceanu z 2000 roku. Sztorm z 1996 roku czy Wiatr z tego samego roku. Część z nich to filmy przygodowe, inne katastroficzne. Jeszcze inne opisują życie największych podróżników albo pokazują styl życia, który znacznie różni się od tego na lądzie. Ale może być tak samo komfortowy. Niektóre jachty, na których nagrywano sceny do filmów, nie są tak ekskluzywne jak La Polonia yacht. A jednak podróżnicy wiedli na nich szczęśliwe, pełne niezapomnianych wrażeń życie.

Światowa kinoteka posiada bogaty zbiór filmów, które opowiadają o życiu na szerokich wodach. Liczne statki i jachty stały się niewątpliwą inspiracją dla scenarzystów. My polecamy obejrzeć Kapitan Blood, 1492: Wyprawa do Raju, Posejdon, Piraci z Karaibów, Wodny Świat, Lord Jim, Karmazynowy Pirat czy Sprawdzić Siebie. We wszystkich produkcjach podziwiać możemy niezwykłe środki transportu wodnego. Aż dziwne, że La Polonia yacht do tej pory nie zagrała jeszcze w żadnym filmie, oglądanie go na wielkim ekranie na pewno dostarczyłoby widzom wielu emocji.

SHARE
RELATED POSTS
Nowości w październiku od Netflix
Nowości w październiku od Netflix
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw
Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw, czyli wracamy do wybuchów
Mamma Mia: Here we go again
Mamma Mia: Here We Go Again! – recenzja
3 komentarze
 • Maciek
  9 lipca 2019 at 12:46

  Piękny Yacht!

  • Mroczny.pl
   10 lipca 2019 at 12:24

   Wyjątkowy – zwrócił także naszą uwagę 🙂

 • Kamasto
  27 marca 2019 at 15:11

  La Polonia yacht to świetny yacht – widziałem go na własne oczy i naprawde prezentuje się niesamowicie!

Leave Your Reply

*