Pozostałe

Aquaman – minirecenzja

Aquaman

Aquaman, czyli nadrabiania recenzji ciąg dalszy 🙂 Jeśli ktoś się mnie spyta czy warto obejrzeć ten film, moja odpowiedź będzie brzmiała: “Zdecydowanie tak!”. Wiem, że może ostatnie filmy od DC nie były najlepsze, ale solowe wychodzą im lepiej niż grupowe (przynajmniej ten o Wonder Woman). Tutaj możemy się bawić, wzruszyć, śmiać i kibicować dobrej lub złej stronie mocy.
Aktorsko film jest dla mnie bardzo udany, zresztą Jason Momoa i Amber Heard partnerują sobie bardzo dobrze, każde z nich jest piękne oraz mają świetne kostiumy. Momoa to był chyba najlepszy wybór do odtwórcy głównego bohatera. Otrzymaliśmy tutaj mieszankę rocka, buntu, dobrego serca i wyłamania się z narzuconego mu życia.

Aquaman
źródło: mat. prasowe

Wizualność filmu

Jeśli ktoś by się mnie spytał co jest mocną strona tego filmu, to dla mnie jest to ogólna estetyka tego co widzimy. Zarówno aktorzy, ich kostiumy i fryzury są piękne. Cały podmorski świat po prostu cieszy oko i aż chce się tam przebywać. Tutaj dochodzą jeszcze nadmorskie plaże, morza, oceany…. W trakcie produkcji zostało wyciągnięte 100% z natury oraz efektów komputerowych.

Aquaman
źródło: mat. prasowe
Aquaman
źródło: mat. prasowe
SHARE
RELATED POSTS
Filmowe premiery czerwiec 2018
Filmowe premiery czerwca 2018
Avengers 3 i Deadpool 2
Avengers i Deadpool, czyli śmiech, powaga i więcej śmiechu :)
Nowości w sierpniu od Netflix
Nowości w sierpniu od Netflix

Leave Your Reply

*