Pozostałe

Nowości w październiku od Netflix

Nowości w październiku od Netflix

Październik to miesiąc szczęścia dla mnie 🙂 Czemu? Czeka mnie oraz Was mnóstwo niesamowitych premier w nadchodzącym miesiącu. Aż żal, że trzeba chodzić do pracy…

 

3 październik – Sposób na morderstwo sezon 4 – Kiedyś zaczęłam oglądać ten serial, ale niestety nie skończyłam. Od dawna planuje powrócić do tej produkcji, a tutaj kolejny powód ku temu.

5 październik – Szkoła dla elity – Od czasów Gossip Girl nie znalazłam podobnego i równie dobrego serialu, który dodatkowo wciągnie mnie na kilka sezonów. Tutaj mamy bogate dzieciaki, 3 outsiderów i morderstwo w tle. Czy może być coś lepszego od młodzieżowych intryg?

11 październik – Riverdale sezon 3 –To jest bardziej dla informacji aniżeli sama bym miała to oglądać. Niestety, ale sezon 2 nie zachwycił mnie tak jak pierwszy. Czemu normalnym nastolatkom daje się problemy rodem “ratuje cały świat”. Czemu?

13 październik – Dynastia sezon 2 – Do tego serialu podchodziłam dwa razy, za pierwszym razem (i fragmencie pierwszego odcinka) serial wydawał mi się nudny, płytki i bez krzty gry aktorskiej. Za drugim razem mnie wciągnął po całości i obejrzałam go w weekend. Po ostatnim odcinku bardzo żałowałam, że nie ma kolejnego sezonu i muszę na niego czekać. Na szczęście już nie muszę dłużej czekać 🙂

19 październik – Daredevil sezon 3 – 2 sezon skończyłam oglądać po wypuszczeniu 1 trailera kolejnego sezonu. Wiedząc jakie jest zakończenie oraz co nam dają producenci, to jestem zaintrygowana jak dalsze losy naszego Diabła zostały poprowadzone. w dodatku powróci Fisk!

24 października – Bodyguard – Frank Costner i Whitney Huston to duet idealny. Cudowna gra aktorska, piękne widoki oraz zdjęcia i głos wokalistki. Czy może być lepszy film na jesienne popołudnie i randkę z kocem oraz ciepłą herbatą czy kakao z piankami?

26 października – Sabrina – Z tego co pamięta, za produkcje odpowiada ta sama ekipa co za Riverdale. Gdy to usłyszałam zaczęłam obawiać się o dalsze losy tej produkcji, do momentu aż nie zobaczyłam zwiastuna… tego zwiastuna. Muszę przyznać, że jest on intrygujący, magiczny oraz niezwykle mroczny. Mam nadzieję, że nie zostanie to po drodze zepsute; jakby nie patrzeć sezon 1 Riverdale też mi się bardzo podobał, dopiero drugi sezon był gorszy.

 

Elementary powoli już kończę i mam nadzieję zabrać się za pozostałe seriale jak najszybciej. Daredevil, Dynastia, Arrow czy Supergirl. Tyle produkcji i tak mało czasu. a może by tak rzucić pracę… 🙂

SHARE
RELATED POSTS
filmy o ekologii
Filmy z EKO wątkami
Avengers: Endgame – minirecenzja
TOP 5 filmów akcji z najbardziej wciągającymi sekwencjami walki
TOP 5 filmów akcji z najbardziej wciągającymi sekwencjami walki

Leave Your Reply

*