Fantasy i Sci-Fi

Anihilacja (2018) – recenzja

anihilacja recenzja

Blask jako wrota do innego świata – czy ludzkość jest na to gotowa?

Anihilacja – o czym jest?

Pełnowartościowy gatunkowo film science-fiction. Na ziemi pojawia się pewna poświata, brzask, blask bądź po prostu świetlista mgła. Została wysłana pierwsza misja ekspedycyjna, z której powrócił jedynie jeden żołnierz i do tego odmieniony nie do poznania. Odmieniony tak bardzo, że jego własna żona – utytułowany biolog, nie jest w stanie go poznać. Chce mu pomóc, ale by to uczynić pierw musi dowiedzieć się jak najwięcej na temat równoległego świata za błyszczącą mgłą, oraz tego co się tam stało.

Anihilacja – czy warto obejrzeć?

Nie jest to na pewno lekki i rozrywkowy film na piątkowy wieczór. Film który nie tylko skłania do myślenia, ale wręcz momentami może nudzić, ze względu na brak większej akcji, ale za to nadrabia efektami wizualnymi. Niestety ale podszedłem do tego filmu, po przeczytaniu trzech zdań opisu na Netflixie, oczekując Indiany Jones’a w połączeniu z Gwiezdnymi wrotami. Mocno się rozczarowałem i niestety chyba właśnie te emocje i to wrażenie wpłynęło na moją nieco niezbyt korzystna ocenę dla tegoż filmu.

Anihilacja – gdzie można obejrzeć?

Film Anihilacja miał premierę w 2018 roku. Dostępny jest do obejrzenia na platformie Netflix (w wersji z polskim lektorem a także polskimi napisami).

Anihilacja – trailer

A poniżej oczywiście link do trailera 🙂

SHARE
RELATED POSTS
Star Wars VIII: Ostatni Jedi
Zabójcze maszyny 2018
Zabójcze maszyny – Mad Max w niecodziennym wydaniu – zapowiedź
Venom recenzja
Venom 2018 – czy ‘NAM’ się podobał?

Leave Your Reply

*