Seriale

Chyłka Oskarżenie – kiedy 5 sezon?

chyłka sezon 5

Mamy już potwierdzone informacje, że 5 sezon serialu Chyłka będzie miał swoja premierę najprawdopodobniej w listopadzie 2021, rzecz jasna na platformie Player.pl.

Jednocześnie, wszystko na to wskazuje, że będzie to również ostatni zekranizowany sezon serialu i na tym Chyłka na szklanym ekranie się zakończy.

Chyłka Oskarżenie

Właśnie taki tytuł będzie nosił nowy sezon Chyłki. Chyłka – Oskarżenie, bezpośrednio nawiązuje do książki autora: Remigiusz Mróz, która jest jednocześnie adaptacją książki o tym samym tytule.

Motywem przewodnim sezonu piątego Chyłki, będzie dotyczył sprawy działacza opozycyjnego, oskarżonego o zabójstwo czwórki dzieci. Joanna Chyłka, wraz z Kordianem “Zordonem” Oryńskim, będzie starała się rozwiązać tę skomplikowaną zagadkę.

Chyłka – Oskarżenie – sezon 5

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w połowie września i przebiegać będą w ekspresowym tempie. Sam serial ma trafić na platformę Player.pl już na koniec listopada! “Chyłka 5” będzie liczył 6 odcinków.

Chyłka – czy będzie sezon 6?

Zgodnie z oficjalna informacją, Player.pl nie planuje realizacji kolejnych sezonów serialu o przygodach Chyłki. Jak skomentował Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl – od początku nie zakładano, ekranizacji wszystkich tomów powieści, “ale Chyłka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa”. To ostatnie zdanie może dawać nieco nadziei optymistom i fanom serii, jednakże nic niestety na chwile obecną nie wskazuje, jakoby mielibyśmy móc obejrzeć ekranizacje kolejnych tomów serii Chyłka.

Chyłka – Inwigilacja – czwarty sezon

Przypominamy, że już teraz na TVN jest emitowany czwarty sezon Chyłki. Jest on jednocześnie dostępny już od lutego 2021 r. na platformie Player.pl. Chyłka – Inwigilacja emitowana jest od 6 września, w każdy poniedziałek o 21:30.

SHARE
RELATED POSTS
Serial Mandalorian kiedy sezon 2
Drugi sezon serialu “The Mandalorian” – kiedy powstanie?
Słowianie serial
Słowianie (1 Sezon) – recenzja
wiedźmin netflix
Serial Wiedźmin na Netflixie — to już pewne!

Leave Your Reply

*