Gadżety

“Winter wonderland” box od Once upon a candle

Once upon a candle

Zakup zimowego boxa od “Once upon a candle” zbiegł się w czasie z niepowodzeniem związanym z Gobston Alley (wyjaśnienie). Byłam rozczarowana zachowaniem firmy i zostałam bez prezentu od siebie dla siebie na Gwiazdkę! Wtem zauważyłam jak Once…. zapowiedziało swojego pudełko i postanowiłam je kupić. Pierwszy zakupionych u nich box mnie nie zachwycił (tutaj recenzja), drugiego “magicznego” już nie zamówiłam i bardzo żałowałam. Samych dodatków z kolejnego nie pamiętam, ale pokrowiec na książki jest przepiękny.
Sam box miał być zimowy/świąteczny oraz nie nawiązywać do książek. Ja już wtedy czułam te fantastyczne zapachy świeczek o zimowych czy bożonarodzeniowych zapachach. Zaryzykowałam, ale czy było warto?

Winter Wonderland od Once upon a Candle

źródło: zdjęcie własne

Czy było warto?

Wielki plus dla firmy za terminowe wysyłanie paczek. Z doświadczenia wiem, że to potrafi być sporym problemem; ale przejdźmy już do zawartości.
Po odpakowaniu pudełka z koperty foliowej już czułam zapach zimy i lekki chłód. Podnosząc wieko przywitał mnie piękny ciemnozielony papier z naklejką z logiem. Delikatnie rozerwałam papier i moim oczom ukazało się mnóstwo styropianowego wypełniacza, które miały zabezpieczać produkty. W środku znalazłam:

  • świeczka “Winter Wonders” – jaśmin, sosna, cytrusy i cynamon pokrytą srebrnym brokatem
  • świeczka “Let it snow” – cukierki świąteczne, mięta, suszone owoce pokryte niebieskim brokatem
  • świeczka “Ohh dear” – śnieg, eukaliptus, mięta i pomarańcza w pięknym różowym odcieniu
  • zimowa bransoletka ze śnieżynką
  • zimowy art Charlesa Dickensa z cytatem “I will honour Christmas in my heart, and try keep it all the year”
  • zimową herbatkę w fiolce
  • pokrowiec na małą poduszkę “Jaśka” z cytatem C.S. Levis “Courage, Dear hart”

W przypadku tego boxa jestem niesamowicie zadowolona z zawartości i każdego jego elementu. Wprawdzie w przypadku świeczek miałam z początku mieszane uczucia. Sądziłam, że ich zapach będzie przywodził mi na myśl polska zimę i święta, a nie te amerykańskie 🙂 Mimo to, zapachy są mocne, intensywne a zarazem delikatne i subtelne. Wśród gadżetów znalazłam: poszewkę na poduszkę (miękki materiał, zamykana na suwak idealnie dopełni świąteczny wystrój – w moim przypadku nawet ten letni), bransoletkę (biało-śnieżne koraliki z zimową gwiazdką, nawet udało im się przenieść uczucie “zimna”), herbatkę (pachnie dokładnie tak jak sądziłam, czyli świątecznie) i perełka na torcie – artprint! Przepiękna grafika z niesamowitym cytatem “I will honour Christmas in my heart, and try keep it all the year”. Ten cytat mógłby być moim mottem przez cały rok – okres świąt jest czasem, który wyczekuje przez 11 miesięcy i czerpię z niego później pełnymi garściami. Z pewnością znajdę dla niego niesamowitą ramkę i powieszę na ścianie bądź przy biurku bym ciągle mogła na niego patrzeć!

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z pudełka i będę na bieżąco śledziłam ich kolejne projekty.
Jeśli znacie inne pudełka subskrypcyjne to dawajcie znać, jestem otwarta na wszelkie propozycje 🙂

SHARE
RELATED POSTS
biały wilk moneta wiedźmin 1 kg figurka mennica gdańska
Pierwsza na świecie moneta w kształcie figurki – Wiedźmin 50$
Ostatni box od Gobston Alley
Kawaii box
Kawaii box prosto z Japonii

Leave Your Reply

*