Seriale

Serial Wiedźmin na Netflixie — to już pewne!

wiedźmin netflix

Fani Sagi Andrzeja Sapkowskiego będą zachwyceni najnowszą wersją przygód białego wilka.

Wiedźmin Geralt zawita na ekrany Netflixa. Pewne jest to, że serial niebawem będzie miał swoją premierę. Będziemy mogli śledzić poczynania Łowcy potworów, który nieustannie szuka swojego miejsca na ziemi. Czy taki rodzaj produkcji będzie odpowiadał fanom Sagi? Przekonamy się już niebawem.

Serial Wiedźmin — premiera

Jak wiadomo, Stany Zjednoczone zapowiedziały datę emisji na rok 2019. Najbardziej prawdopodobne jest to, że bohaterów Sagi zobaczymy z końcem grudnia. Pierwszy sezon ma liczyć 8 odcinków, które będą możliwe do obejrzenia już pierwszego dnia premiery.

Serial Wiedźmin — bohaterowie

Jak widać na dostępnym zwiastunie, główną rolę Geralta z Rivii zagra Henry Cavill. Co więcej, w produkcji ma się pojawić polski aktor Maciej Musiał. Fabuła serialu Wiedźmin przedstawia życie Łowcy potworów, czyli Geralta z Rivii. Ten musi podołać światu, potworom i ludziom zamieszkującym planetę. Wszystko się zmienia, gdy na jego drodze stają dwie piękności: potężna czarodziejka oraz tajemnicza księżniczka. Od teraz w trójkę stawiają czoła codziennym wyzwaniom i rozwiązują niecodzienne trudności.

Zdjęcia do serialu były kręcone w ciekawych okolicznościach przyrody: na Węgrzech, Polsce, a także na Wyspach Kanaryjskich. Obrazy całkowicie oddadzą i przeniosą widza w fantastyczny charakter powieści. Zwiastun obiecuje wiele, dlatego warto wyczekiwać premiery.

SHARE
RELATED POSTS
squid game serial
Squid Game – czy serial jest naprawdę tak dobry jak go kreują?
Rilakkuma i Kaoru
Rilakkuma i Kaoru — Sezon 1 – Zapowiedź
The Walking Dead Żywe Trupy recenzja serialu
The Walking Dead (Żywe Trupy) – recenzja serialu

Leave Your Reply

*