Seriale

Titans – zapowiedź

Titans

Zdjęcia pierwszych strojów bohaterów z serialu “Titans” nie napawały dużym optymizmem i powodzeniem dla produkcji. Z początku jedynie Robin był dobrze ubrany, odpowiednie ubranie cywilne oraz kostium wykonany z dobrej jakości materiałów dawały nadzieję. Ubrania pozostałej 3 pozostawiały wiele do życzenia, ale nie zrażałam się. Być może to jakieś zdjęcia próbne bądź takie co mają wywołać burze w internecie (to akurat im wyszło).

Gdy pojawił się pierwszy zwiastun moja nadzieja na powodzenie wcale nie wzrosła. Serial miał być dla widzów dorosłych, obecnie mamy produkcje dla młodzieży. usilnie starali się zrobić ja mroczną, ale te filtry, muzyka czy pewne sceny nie zrobią z niego od razu takiego serialu. Mam też wrażenie, ze postacie po części są z różnych linii czasowych.
Kolejnym problem to postacie. Jak wspomniałam Robin się broni, a Bestii było zbyt mało bym mogła się o nim wypowiedzieć. Raven ()moja ukochana postać wygląda po prostu źle, te czarne włosy z pasemkami? Cosplayerzy wielokrotnie mają znacznie lepsze peruki! Jej zachowanie jest bardzo dziecinne i wydaje się być po prostu “dzikusem” wypuszczonym z puszczy do wielkiego miasta. Nawet teraz jak widzimy jej twarz (w sumie to najlepsze ujecie, ale…) oczy przypominają mi opętanie przez demony w Supernaturals, a pajęczynka pod oczami wampiry przed posiłkiem z The Vampire Diaries. Starfire i jej włosy, kolro skóry, włosy, wiek, strój pozostawiają wiele do życzenia i właściwie wszystko do wymiany. Sama aktorka wydaje się być bardzo ładna, a tutaj? Przecież Gwiazdka była seksowną kobietą!

Titans jak wyjdzie z pewnością obejrzę, bo grupa Teen Titans to jeden z moich ulubionych zespołów. Ciekawi mnie jeszcze jak wiele zaczerpną z komiksów, serialu animowanego, a ile sobie sami dopiszą  🙂

Titans  – kiedy premiera?

brak oficjalnego opisu

Premiera: jesień 2018

 

SHARE
RELATED POSTS
Serial Alice in borderland
Alice in Borderland – recenzja
serial the crown
The Crown (serial) – recenzja
chyłka sezon 5
Chyłka Oskarżenie – kiedy 5 sezon?
2 komentarze
 • Aleksandra Załęska
  26 sierpnia 2018 at 21:55

  Widziałam zwiastun Titans i przyznam szczerze, że nie przekonał mnie do obejrzenia tego serialu

  • Mroczny.pl
   26 sierpnia 2018 at 22:03

   Ja obejrzę, bo żeby później się wypowiadać muszę to zrobić na podstawie czegoś. Ew. będzie to moje guilty pleasure bo czekałam na to tak długo i będe ciekawa jak wiele może nie wyjść 🙂

Leave Your Reply

*