Seriale

Skasowane i zakończone seriale 2017/2018

Skasowane i zakończone seriale 2017/2018

Maj to przykry okres dla każdego serialomaniaka. Amerykańskie stacje telewizyjne ogłaszają, które seriale doczekają się swoich premier, zakończenia oraz skasowania. Różnica między dwoma ostatnimi pozycjami jest znacząca. W przypadku seriali skasowanych, scenarzyści mają 2-3 końcowe odcinki na domknięcie wszystkich otwartych wątków. W przypadku kasowania sezonu, scenarzyści posiadają cały sezon na odpowiednie rozwinięcie i finał całego serialu. Lista wymienionych seriali jest gigantyczna. Skupię się na serialach, które oglądałam i lubiłam.

Gotham, koniec z 5 sezonem

Serial niestety nie doczeka się już większej ilości sezonów, 5 będzie tym finałowy,. Serial bardzo ciekawy ze względu na swoją historię oraz czas w jakim się dzieje. Postacie są niezwykle barwne, a wątki dobrze prowadzone 😊

Marvel’s Inhumans, kasacja po 1 sezonie

W dziejach premier serialowych było kilka pozycji, których świat ujrzał tylko „Pilot”, czyli pierwszy odcinek wprowadzający do historii. Gdy okazywał się być bardzo kiepski producenci nie dopuszczali do rozpowszechniania całego sezonu. Taka sytuacja powinna wystąpić i tutaj. Sam świat i postacie z Inhumans lubię, ale nie dałam rady obejrzeć wszystkiego. To co sprawdza się w kreskówce niekoniecznie wyjdzie w serialu. Postacie kiepsko grały, miały źle wykonane stroje, a fabuła w żaden sposób mnie nie porwała. Nie będę płakać za tym serialem.

Rise, skasowany po 1 sezonie

Gdy odkryłam serial kilka dni po premierze 1 odcinka byłam szczęśliwa. Powrót do Glee tylko w znacznie poważniejszy sposób. Uczniowie z kółka teatralnego przygotowują się do premiery sztuki „Przebudzenie wiosny”, które opowiada o licznych problemach/tematach tabu. Z takimi samymi problemami mierzą się obecni uczniowie, a przedstawiane trudności życiowe są ciągle aktualne. Serial niestety nie dostał kolejnego sezonu. Bardzo żałuje gdyż była to fantastyczna produkcja, piosenki odpowiednio dobrane, a aktorstwo na naprawdę wysokim poziomie!

The Originals, koniec z 5 sezonem

Serialu nie oglądałam od połowy drugiego sezonu. Z jednej strony cieszę się, czytałam sporo o ciągnięciu pewnych wątków na siłę. Na pewno będzie mi brakowało aktorów wcielających się w postacie oraz ich gry aktorskiej.

Lucifer, skasowany po 3 sezonie

Tego serialu jako jedynego nie oglądałam, w porównaniu do mojej przyjaciółki która go uwielbia. Z pewnością kiedyś go nadrobię, ale na różnorakich grupach widać spore oburzenie i smutek kasacja tej pozycji. Obejrzałam tylko pierwszy odcinek i z pewnością jest to dobra komedia 😊

Wielu produkcji tutaj nie ma, zaledwie 5 seriali. Są to za to produkcje w pewien sposób dla mnie ważne, na które będę patrzyła z utęsknieniem i z pewnością do nich wracała. Gotham czy The Originals to fantastyczne seriale z ciekawymi wątkami oraz bardzo ciekawą obsadą aktorską. W serialu Rise dochodzi do tego próba przedstawienia problemów z jakimi mierzą się nastolatkowie w dzisiejszych czasach. Inhumans to kiepska produkcja, nie zawracajcie sobie nią nawet głowy. Na otarcie łez spróbuje polecić Lucifer, czasem specyficzne poczucie humoru, ale można się przyzwyczaić.

Pozdrawiam /A.

SHARE
RELATED POSTS
Super Drags
Super drags … kreskówka chyba dla dorosłych
serial the crown
The Crown (serial) – recenzja
sexify serial netflix
Sexify (1 Sezon) – recenzja

Leave Your Reply

*